top fight logo export web
03a67a102fe18ca85b378226a84c16fbb526dd34

MMA: Rafael dos Anjos vs. Kevin Lee / Box: Deontay Wilder vs. Dominic Breazeale – live stream, výsledky

Pěkně nabitý bojový program nám nabídne noc ze soboty 18. na neděli 19. května. K vidění budou jak MMA zápasy z dílny UFC, tak i boxerský souboj o titul WBC.

V New Yorku bude dnes v noci rušno. Shodou okolností se oba bojové šlágry konají v téže městě a počítá se, že se kromně slavného Barclays Centra zaplní i neméně proslulá Blue Cross Arena.

Rafael dos Anjos vs. Kevin Lee

Do druhého zmíněného svatostánku zavítá UFC se svým turnajem Fight Night, který se nese již na 152. pokračování. V tom uvidíme během hlavního taháku večera bývalého šampiona Rafaela dos Anjose (28-11-0), jenž se pokusí si obnovit zašlou slávu případnou výhrou nad potenciálním a velice ambiciózním Kevinem Leem (17-4-0). Duel se uskuteční v divizi velterové váhy, do níž se Lee rozhodl přejít po bodové prohře s Alem Iaquintou.

MMA přenos nám v živém podání nabídne stanice Nova Sport 2. Hlavní kartu bude možné sledovat od druhé hodiny ranní. Pokud byste preferovali streamy, navštivte jeden z přiložených odkazů – prelims, hlavní karta, záložní stream. Všechny budou dostupné cca třicet minut před zahájením.

UFC Fight Night 152, výsledky:

 • Rafael dos Anjos def. Lee by submission (arm triangle choke) at 3:47 of Round Four
 • Ian Heinisch def. Carlos by unanimous decision (29-28 x3)
 • Felicia Spencer def. Anderson by submission (rear naked choke) at 3:24 of Round One
 • Vicente Luque def. Krantz by TKO (punches) at 3:52 of Round One
 • Charles Oliveira def. Lentz by TKO (punches) at 2:11 of Round Two
 • Davi Ramos def. Hubbard by unanimous decision (30-27 x3)
 • Aspen Ladd def. Eubanks by unanimous decision (30-26, 29-27, 29-28)
 • Desmond Green def. Jourdain by unanimous decision (30-27 x2, 29-28)
 • Michel Pereira def. Roberts by KO (flying knee and punch) at 1:47 of Round One
 • Grant Dawson def. Trizano by submission (rear naked choke) at 2:27 of Round Two
 • Ed Herman def. Cummins by TKO (knee and punches) at 3:39 of Round One
 • Zak Cummings def. Giles by submission (guillotine choke) at 4:01 of Round Three
 • Julio Arce def. Erosa by KO (head kick) at 1:49 of Round Three

Deontay Wilder vs. Dominic Breazeale

Nejvíce vzruchu v poslední době budí právě duel, který mezi sebou svedou Deontay Wilder a Dominic Breazeale. Oba dva borci si totiž nic nedarují, oba se od přírody nenávidí a oba si jdou bezhlavě po krku. Během propagace zápasu dokonce padala taková slova, jež by se dala přirovnat k vraždě, kvůli čemuž byl aktuální šampion WBC předvolán na kobereček.

Wilder je nezpochybnitelným králem soutěže. Na svém kontě má 40 výher (39 formou KO) a jen jednu remízu. Dominic „Trouble“ Breazeale (20-1-0) mu byl předhozen chvíli poté, co se dostal do samotného čela všech možných uchazečů o titul. Pro leckoho by se tento zápas dal označit za skvělou příležitost, jak získat jeden z nejprestižnějších boxerských pásů, avšak to by mezi oběma aktéry nesměla planout tak vysoká nenávist, která byla medii označena bojem na život a na smrt.

Dle dostupných informací nám tato velmi vyhlížená bitva začne okolo druhé hodiny ranní. V téže době začnou být dostupné i internetové streamy. Ty najdete třeba zde nebo zde.

WBC, World Heavyweight Championship, výsledek:

 • Deontay Wilder def. Dominic Breazeale by KO at 2:17 of round 1

Kompletní seznam výsledků z celého boxerského turnaje najdete zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.