top fight logo export web
44a171604e9f2d87b1f735d3ea87af0172073616

Obhajoba titulu? UFC šampion se na konci roku představí opět v ringu

Velká zápasnická noc v Calgary se nesla jak na vlně několika hvězdných duelů, tak i na vlně několika upoutávek.

Jednu z nich nám prezentuje současný šampion v lehkotěžké váze Daniel Cormier, který slíbil, že se s ním do konce roku 2018 uvidíme opět v ringu.

Cormier (21-1), devětatřicetiletý zápasník, jenž prakticky stále nedávno přidal do své sbírky titul z UFC 226, si hodlá ještě chvíli dopřát zasloužený odpočinek a pak se v plné síle opět vrátí na scénu. Jeho cílem je obhájit svůj cenný klenot, který získal v boji nad Stipe Miocicem, jehož úderem pravé ruky knockoutoval kuriózně ještě v prvním kole.

Miocic byl nejdéle vládnoucí šampion lehkotěžké váhy v celé historii UFC, avšak jako každý z nás jsme občas neomylní, i on byl na tuhle jedovku z času 4:33 krátký, neboť na ni nestihl včas zareagovat

„Takže kdo a kde, pane Andersone,“ upoutal Cormier svého televizního kolegu Michaela Bispinga v přímém přenosu. „Kdo a kde – Anthony Smith, kdo a kde – Ilir Lafiti, kdo a kde – klidně oba dva nebo kohokoliv jiného, kdo na to bude mít odvahu. Podrobnosti se včas dozvíte,“ potvrdil.

Ačkoliv jemu samotnému je jedno, s kým se utká, tak má zajímavý nápad, jak rozsoudit případné zájemce.

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco