top fight logo export web
44a171604e9f2d87b1f735d3ea87af0172073616

Obhajoba titulu? UFC šampion se na konci roku představí opět v ringu

Velká zápasnická noc v Calgary se nesla jak na vlně několika hvězdných duelů, tak i na vlně několika upoutávek.

Jednu z nich nám prezentuje současný šampion v lehkotěžké váze Daniel Cormier, který slíbil, že se s ním do konce roku 2018 uvidíme opět v ringu.

Cormier (21-1), devětatřicetiletý zápasník, jenž prakticky stále nedávno přidal do své sbírky titul z UFC 226, si hodlá ještě chvíli dopřát zasloužený odpočinek a pak se v plné síle opět vrátí na scénu. Jeho cílem je obhájit svůj cenný klenot, který získal v boji nad Stipe Miocicem, jehož úderem pravé ruky knockoutoval kuriózně ještě v prvním kole.

Miocic byl nejdéle vládnoucí šampion lehkotěžké váhy v celé historii UFC, avšak jako každý z nás jsme občas neomylní, i on byl na tuhle jedovku z času 4:33 krátký, neboť na ni nestihl včas zareagovat

„Takže kdo a kde, pane Andersone,“ upoutal Cormier svého televizního kolegu Michaela Bispinga v přímém přenosu. „Kdo a kde – Anthony Smith, kdo a kde – Ilir Lafiti, kdo a kde – klidně oba dva nebo kohokoliv jiného, kdo na to bude mít odvahu. Podrobnosti se včas dozvíte,“ potvrdil.

Ačkoliv jemu samotnému je jedno, s kým se utká, tak má zajímavý nápad, jak rozsoudit případné zájemce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.