top fight logo export web
Okoukaly to od Grznara Zapasnice si udajne ve sprse pichaly steroidy primo do prdle

Okoukaly to od Grznára? Zápasnice si údajně ve sprše píchaly steroidy přímo do prd*le!

Americká zápasnice Julianna Peña prohlásila, že si členky elitního zápasnického gymu American Top Team v minulosti ve sprchách píchaly steroidy přímo do svých zadků. Pokud je to pravda, tak se nejspíš inspirovaly u Filipa Grznára, který má se sypáním bohaté zkušenosti a je právem považován za vrchního sypače!

Gym American Top Team patří k nejznámějším zápasnickým klubům na světě. Aktuálně tu trénují takové hvězdy, jako jsou Dustin Poirier, Jorge Masvidal, Amanda Nunes a další. Julianna Pena je však přesvědčená o tom, že se v gymu v minulosti ve velkém sypalo.

V roce 2013 jsem v ATT strávila týden a jeden z trenérů mi hned vysvětlil, jak se věci mají. Mluvil o tom, že si holky ve sprše navzájem píchají steroidy přímo do zadku. Samozřejmě jsem tomu nevěřila, ale on mě ujistil, že to tak je, a že opravdu všechny berou steroidy. Byl to pro mě obrovský šok a nemohla jsem tomu uvěřit. On však přísahal, že to tak opravdu je. Takovou zkušenost jsem si odnášela z ATT. Všechno to však bylo ještě před příchodem anti-dopingové agentury USADA,” prozradila Peña.

Těžko říct, zda je to opravdu Peñina zkušenost, nebo se tímhle tvrzením pouze snaží rozladit svoji soupeřku Amandu Nunes, která bojuje právě pod záštitou ATT. I když se nedá doping úplně vyloučit, v dnešní době už probíhá namátkové testování a užíváním steroidů by tak zápasnice hodně riskovaly. Kontroly se dají samozřejmě do nějaké míry obejít, ale je to mnohem složitější, než v minulosti.

Zápas Nunes vs. Peña můžete sledovat už 11. 12. na turnaji UFC 269, kde proběhne i titulový souboj Oliveira vs. Poirier.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.