Top-Fight.cz - bojové sporty
Okoukaly to od Grznara Zapasnice si udajne ve sprse pichaly steroidy primo do prdle

Americká zápasnice Julianna Peña prohlásila, že si členky elitního zápasnického gymu American Top Team v minulosti ve sprchách píchaly steroidy přímo do svých zadků. Pokud je to pravda, tak se nejspíš inspirovaly u Filipa Grznára, který má se sypáním bohaté zkušenosti a je právem považován za vrchního sypače!

Gym American Top Team patří k nejznámějším zápasnickým klubům na světě. Aktuálně tu trénují takové hvězdy, jako jsou Dustin Poirier, Jorge Masvidal, Amanda Nunes a další. Julianna Pena je však přesvědčená o tom, že se v gymu v minulosti ve velkém sypalo.

V roce 2013 jsem v ATT strávila týden a jeden z trenérů mi hned vysvětlil, jak se věci mají. Mluvil o tom, že si holky ve sprše navzájem píchají steroidy přímo do zadku. Samozřejmě jsem tomu nevěřila, ale on mě ujistil, že to tak je, a že opravdu všechny berou steroidy. Byl to pro mě obrovský šok a nemohla jsem tomu uvěřit. On však přísahal, že to tak opravdu je. Takovou zkušenost jsem si odnášela z ATT. Všechno to však bylo ještě před příchodem anti-dopingové agentury USADA,” prozradila Peña.

Těžko říct, zda je to opravdu Peñina zkušenost, nebo se tímhle tvrzením pouze snaží rozladit svoji soupeřku Amandu Nunes, která bojuje právě pod záštitou ATT. I když se nedá doping úplně vyloučit, v dnešní době už probíhá namátkové testování a užíváním steroidů by tak zápasnice hodně riskovaly. Kontroly se dají samozřejmě do nějaké míry obejít, ale je to mnohem složitější, než v minulosti.

Zápas Nunes vs. Peña můžete sledovat už 11. 12. na turnaji UFC 269, kde proběhne i titulový souboj Oliveira vs. Poirier.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email