top fight logo export web
e1e24f28c95c25399a0af2c341a0f86fea52a9b0

ONE Championship 85 výsledky: Cerilli si po minutě naběhl na tvrdou levačku

Hlavním zápasem turnaje ONE Championship, který tentokrát hostila Mall of Asia Arena v Manile, byl souboj o titul v těžké váze mezi Mauro Cerillim a Brandonem Verou.

Dlouho očekávaná událost mělo hodně rychlý průběh. Cerilli si po minutě a pěti vteřinách naběhl na tvrdou levačku Very a bylo hotovo. Od dalšího bití ho zachránil pouze pohotový rozhodčí, který vstoupil mezi oba borce. Vera to zhodnotil lakonicky: „Vypadá to, že to stále dokážu. Hodně jsem sledoval Maurovi zápasy a vím, že je hodně tvrdý. Překvapilo mě, když spadl.“

ONE Championship hostila Mall of Asia Arena v Manile

V dalším sledovaném zápase získal uvolněný pás v lehké váze bývalý šampion Eduard Folayang. Amira Khana porazil jednomyslným rozhodnutím a vrátil se tak zpátky na trůn, o který ho připravil Martin Nguyen.

Honorio Banario poráží na body Dae Sung Parka. James Nakashima zústává neporažený, připsal si desátou výhru, na body zvítězil nad Raimondem Magomedailem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.