top fight logo export web
0c5748539bbb1f51a6bd9deb48b6fc87e934f62f

ONE Championship má v hledáčku Sage Northcutta

S jídlem roste chuť a u ONE Championship to očividně platí dvojnásob. Asijská organizace dokázala ulovit Eddie Alvareze, dotáhnout ojedinělou výměnu Askrena za „Mighty Mouse“ Johnsona a teď se zdá, že by ráda podepsala i Sage Northcuttta.

Mladý Američan je momentálně bez smlouvy, v UFC má výbornou bilanci šesti výher a dvou porážek. V pouhých 22 letech je globální hvězdou a je jasné, že do Asie ho dostane jen neuvěřitelně štědrá nabídka.

Asijská organizace dokázala ulovit Eddie Alvareze

Generální ředitel ONE Chatri Sityodtong přidal na svůj Facebook zpávu, že Northcutt bude v hledišti při následující akci ONE, která nese název The Heart of the Lion. Sám Sityodtong na adresu Northcutta uvedl: „Je to nesmírně nadaný sportovec, který navíc ztělesňuje hodnoty a ducha původních bojových umění.''

Uvidíme, jak na všechny tyto spekulace zareaguje vedení UFC a konkrétně Dana White, který má Northcutta ve velké oblibě. Z ONE Championship se stává čím dál silnější hráč.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!