top fight logo export web
Alistair Overeem Glory

Overeem: Emelianenko mohl bojovat se mnou, ale upřednostnil slabšího soupeře

Málokdo tuší, že si Timothyho Johnsona za svého příštího soupeře vybral sám Fedor Emelianenko, ačkoliv měl na stole mnohem zvučnější varianty.

Lidé za tento krok odsuzovali Bellator, neboť se sami těšili na pořádný fight, toho se ale nedočkali. Timothy Johnson sice není nositelem malého jména, ale zároveň ani nějakého zvučného, z něhož by šli fanoušci do kolen.

Alistair Overeem se vrací do Glory

„Fedor celou dobu mluvil o tom, jak chce do svého příštího zápasu velkého soupeře, proto jsme jeho tým oslovili s tím, že máme zájem. Bohužel pro nás, bylo to jako mluvit do dubu, žádné odpovědi jsme se nedočkali,“ prozradil legendární Alistair Overeem.

„Tohle bylo potřetí, co jsme o souboj s Emelianenkem měli zájem. Poprvé to bylo v roce 2010, potom, když prohrál s Werdumem, a následně nyní. Ani jednou to nevyšlo. Místo nás upřednostnil nějakou slabší variantu, ale obecně mu to nemám za zlé. Už není nejmladší, teď mu je nějakých 45 nebo 46 let,“ přidal.

Overeem tedy po svém odchodu z UFC zakotvil zpátky v kickboxerské organizaci Glory, kde bude 23. října bojovat o titul těžké váhy proti šampionovi Ricu Verhoevenovi. „Poslední Císař“ se oproti tomu ve stejném termínu objeví v Moskvě, kde se utká právě s Johnsonem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.