top fight logo export web
Vasyl_Lomachenko

Pád Lopeze? Žádná náhoda, věřil jsem sobě i svým zkušenostem, říká nový vládce lehké váhy

Když Teofimo Lopez přemohl Vasyla Lomachenka, prohlásil se za historicky nejlepší lehkou váhu boxu. Netrvalo to ovšem dlouho a i on sám našel svého přemožitele.

Mladý čtyřiadvacetiletý boxer si okamžitě během své první obhajoby pásů WBA, IBF a WBO nedokázal poradit s Georgem Kambososem, s nímž prohrál 1-2 na body.

Jednalo se o parádní přestřelku, ve které se oba borci zblízka podívali na žíněnku. V případě Lopeze se tak stalo v prvním kole, v případě vyzývatele v kole desátém. Ve výsledku to byl ovšem australský vyzývatel, který získal přízeň publika, a především pak přízeň přísedících sudích.

Na boxerské poměry byl Kambosos celkem velkým papírovým outsiderem, na jehož výhře se spálilo hodně sázkařů. On sám však nepochybuje, že se o žádnou náhodu nejednalo.

„Výhra nad Lopezem se určitě nezrodila žádným zázrakem. Už když jsem do té bitvy vstupoval, jsem věděl, že disponuji vším potřebným, abych ji vyhrál. Byla to má víra i mé zkušenosti, které se nakonec ukázaly ve výsledku rozdílové!“ uvedl rozjasněný australský boxer.

Vzhledem k atraktivitě souboje bychom se nemohli divit, kdyby si pro nás promotéři nyní připravili odvetu. Zpátky do hry se však začíná tlačit i dřívější šampion Vasyl Lomachenko.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.