top fight logo export web
hluskova kotalik vztah

Kdo neseděl, nikdy to nepochopí! vysvětluje Michal Kotalík svůj vztah s pašeračkou Terezou

Spojila je silná a podobná zkušenost, kterou prožili. Odnětí svobody je pro každého extrémní zážitek, a jak Michal Kotalík správně podotkl, kdo to nezažil, těžko to pochopí.

Bojovník OKTAGONu pykal za mladickou nerozvážnost, kdy při obraně přítelkyně trošku upravil fasádu drzounovi, který ho neváhal nabonzovat. Jak to obvykle bývá, status profesionálního bojovníka Kotalíkovi u poroty příliš plusových bodů nepřidal a nadějný bijec mazal za katr.

Výsledek? Tři a půl roku života mezi lidmi, se kterými nechcete strávit ani jedno odpoledne.

„Slyšel jsem tu legendární větu, že jsem chodící zbraň a ta má být vždy zajištěna. Kdybych prý hrál fotbal a nedělal MMA, odešel bych s podmínkou.“

Tereza Hlůšková a Michal Kotalík tvoří pár

Otočíme list a přesuneme se do pákistánské věznice Kot Lakhpat. Tereza Hlůšková si zde odseděla dlouhé čtyři roky, což je v podmínkách, které připomínají film Půlnoční expres, opravdu věčnost.

Šestadvacetiletá dívka může za tuto zkušenost poděkovat zásilce heroinu, která se jí, jak sama říká, záhadně objevila v zavazadle. Kdyby se jednalo o pár gramů, dá se této hypotéze věřit, ale u devíti kilogramů dostává její příběh vážné trhliny.

Pro Terezu vše dopadlo asi nejlepším možným způsobem, protože podle soudu zacházeli celníci s drogami nestandartním způsobem, a tak nemusela sympatická Češka odsedět plnou palbu.

hluskova modelka

V dubnu se Tereza vrátila do své rodné vlasti a zdá se, že se jí kromě práce servírky podařilo najít i lásku. Jejím vyvoleným je Michal Kotalík, který disponuje podobnou zkušeností.

Návrat do normálního života je pro oba nyní naprostou prioritou a podpora člověka s podobnou životní zkušeností může oběma jen pomoct.

Tereza nyní pracuje jako servírka a Michal bude za chvíli válčit na Štvanici, kde měl i svůj poslední MMA zápas. Tak uvidíme, jak mu jde nový vztah k duhu a zda mu zbyde dost energie na trénink.

tereza hluskova prace

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.