Top-Fight.cz - bojové sporty
mikke perry box

Platinum Perry opustil UFC a jde se rvát bez rukavic. Už brzy by mohl bojovat o titul, zní ohlasy

Velkou zprávu vyslal do světa prezident organizace Bare Knuckle FC David Feldman.

Protože to měl Perry dlouhou dobu v UFC na háku, bylo vlastně jen otázkou času, kdy se s ním ty ledy kompletně prolomí a bude si hledat angažmá někde jinde.

Během úterního večera však přišla zpráva, že si bojovníkovy služby vyžádalo BKFC, což je organizace, v níž se konají boxerské zápasy bez rukavic, kde mu kromě skvostné výplaty bude v blízké budoucnosti nabídnuta i možnost titulové šance.

Mike Perry s námi podepsal smlouvu na tři zápasy, ale já osobně si myslím, že to bude na dýl, protože si to tu ihned zamiluje,“ prozradil prezident organizace David Feldman.

„Podle mě je to přesně ten typ bojovníka, jaký k nám dokonale zapadne. Stačí, aby se tu dobře uvedl, a bude na nejlepší a rychlé cestě za titulem,“ sdělil Feldman s tím, že Mikeovi může stačit jedna výhra a bude v boji o pás.

Tato zpráva o výměně prostředí přišla poměrně nečekaně. Platinum měl v UFC smlouvu ještě na jeden fight, patrně se tedy s Danou Whitem dohodl na předčasném ukončení spolupráce a vydal se vydělávat jinam.

„Tento sport se neustále vyvíjí a já se chci vyvíjet s ním. Hodlám ukázat světu, co bojový specialista, jako jsem já, dokáže v bojovém světě holých kloubů,“ okomentoval svůj přestup Perry.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • Zajímavosti
  • Platinum Perry opustil UFC a jde se rvát bez rukavic. Už brzy by mohl bojovat o titul, zní ohlasy