top fight logo export web
mikke perry box

Platinum Perry opustil UFC a jde se rvát bez rukavic. Už brzy by mohl bojovat o titul, zní ohlasy

Velkou zprávu vyslal do světa prezident organizace Bare Knuckle FC David Feldman.

Protože to měl Perry dlouhou dobu v UFC na háku, bylo vlastně jen otázkou času, kdy se s ním ty ledy kompletně prolomí a bude si hledat angažmá někde jinde.

Během úterního večera však přišla zpráva, že si bojovníkovy služby vyžádalo BKFC, což je organizace, v níž se konají boxerské zápasy bez rukavic, kde mu kromě skvostné výplaty bude v blízké budoucnosti nabídnuta i možnost titulové šance.

Mike Perry s námi podepsal smlouvu na tři zápasy, ale já osobně si myslím, že to bude na dýl, protože si to tu ihned zamiluje,“ prozradil prezident organizace David Feldman.

„Podle mě je to přesně ten typ bojovníka, jaký k nám dokonale zapadne. Stačí, aby se tu dobře uvedl, a bude na nejlepší a rychlé cestě za titulem,“ sdělil Feldman s tím, že Mikeovi může stačit jedna výhra a bude v boji o pás.

Tato zpráva o výměně prostředí přišla poměrně nečekaně. Platinum měl v UFC smlouvu ještě na jeden fight, patrně se tedy s Danou Whitem dohodl na předčasném ukončení spolupráce a vydal se vydělávat jinam.

„Tento sport se neustále vyvíjí a já se chci vyvíjet s ním. Hodlám ukázat světu, co bojový specialista, jako jsem já, dokáže v bojovém světě holých kloubů,“ okomentoval svůj přestup Perry.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.