top fight logo export web
fb0fe66d87ba50b6e16848ea80f2af98fbd602b2

Poirier: Půjdu proti všem papírovým předpokladům, ale Khabiba seknu

Dvacet sedm lidí před ním to zkusilo, ale všech dvacet sedm jich také zklamalo. Dustin Poirier i přes to věří, že disponuje všemi potřebnými schopnostmi, aby se prodral skrze neochvějnou ruskou skálu.

Čas neúprosně plyne kupředu a bitva velkého souboje, jenž má zatřást celou divizí lehké váhy UFC, se nekompromisně blíží. Již 7. září se proti sobě v Abú Dhabí postaví Dustin Poirier a Khabib Nurmagomedov, z jejichž souboje vzejde jeden nezpochybnitelný šampion.

„Není zde zápas, na který bych byl motivovaný více,“ odhaloval Poirier. „Vím, co mě čeká, proto svou přípravu zaměřuji na to, abych byl všestrannější fighter, připravený na cokoliv,“ dodával.

Spousta zápasníků se s Khabibem snaží bojovat na zemi, kam je dříve nebo později stejně dostane. Chybou však podle mnoha expertů je se s ním do toho wrestlingu pouštět.

„Jsem si jistý, že v jeho stylu najdeme chyby,“ nepochybuje Poirier. „Lidé si to možná neuvědomují, ale už se dlouhá léta věnuji jiu-jitsu. Držím černý pásek. Jsem schopný si udělat prostor, když ho potřebuji.“

Khabib se však bude držet svého stylu a jak sám řekl, bude dělat všechno možné, jen aby donutil svého soupeře se vzdát.

„Bude to těžké, ale zvládnu to,“ věří současný dočasný šampion. „Půjdu proti všem papírovým předpokladům, ale donutím Khabiba udělat chybu a porazím ho. Nepotřebuji ho ani utahat na body, můžu ho sejmout už v úvodních kolech. Věřím tomu, že s mou komplexností mám velkou šanci,“ prokazoval své sebevědomí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!