Top-Fight.cz - bojové sporty
polsko 5 vs 5

VIDEO: Poláci opět šokují! Tentokrát uspořádali brutální bitku 5 na 5

Polsko začíná být zemí neomezených možností. Aspoň co se zápasení týče. Bojová organizace The War totiž na svém historicky třetím turnaji uspořádala brutální souboj 5 versus 5. Nelítostná bitva sice netrvala nijak dlouho, ale do sportu měla hodně daleko. Připomínala spíše boj o přežití.

Poláci si nejspíš dali za cíl, že je v jejich šílených bojových experimentech nikdo netrumfne, a tak uspořádali absolutně šílenou bitku dvou pětičlenných týmů. První tým se jmenoval Démoni a druhý Válečníci.

Na zápas dohlížela trojice rozhodčích. Hned od začátku souboje bylo jasné, že Démoni mají jednoznačně navrch a během necelé minuty vyřídili většinu svých protivníků. Nakonec zůstal jen jeden bojovník z týmu Válečníků, a protože neměl proti přesile žádnou šanci, tak rozhodčí zápas raději ukončil.

A jak už bývá u těchto bizarních zápasů zvykem, hned po skončení souboje se na pořadatele i rozhodčí snesla vlna nevole a kritiky. Diváci kritizovali například to, že jeden z Démonů mlátil soupeře do hlavy, i když už byl dávno v bezvědomí. Navíc tento typ zápasů vrhá hodně špatné světlo na bojové sporty obecně.

S tím se nedá než souhlasit, protože tyhle bizarní zápasy by neměly vůbec vznikat. Co udělají Poláci příště? Zavřou zápasníka do klece s medvědem?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email