top fight logo export web
da873bb81795ac7d5bf6c842d00e366997235881

Rád si zahulím, jsem totiž závislý na léčbě konopím, říká Henry Cejudo

Konopí bývá v bojovém světě už jakýmsi běžným doplňkem, který sportovci využívají k rychlejší regeneraci. Téže poznatku si povšiml i aktuální šampion muší a bantamové váhy UFC Henry Cejudo, jenž na tyto blahodárné účinky nedá dopustit. Nyní to aplikuje všemi možnými způsoby.

„Poprvé jsem byl poněkud skeptický, ale pak jsem zjistil, že konopí je nejlepším lékem na bolest. Teď ho užívám několik měsíců v kuse a opravdu si to nemohu vynachválit,“ pochvaloval si Cejudo v rozhovoru magazínu High Times.

Sám slavný „Triple C“ během své kariéry laboroval s různými zraněními a dlouhá léta užíval léky na bolest. Pak ale přešel na přírodní způsob léčby, s nímž se údajně dostavily i zázraky.

„Všude okolo vidíte spoustu profesionálních sportovců, kteří to využívají k lepší regeneraci. Osobně znám příběh jedné dvanáctileté dívky, která měla každou chvíli záchvaty. Klasická medicína ji neuměla pomoct, ale pak zkusila konopí a nyní vede téměř normální život,“ uváděl na příkladu.

„Já sám jsem se na tom stal závislý. Můžete si z toho dělat čaje, můžete to kouřit, můžete si to mazat po těle. Můžete to užívat všemi možnými způsoby a budete se cítit lépe, zabírá to. CBD je nejlepší na bolest. Už jsem měl dost toho, jak jsem se vracel každý den zničený z tréninků a pak si bral léky proti bolesti. Tohle je úplně nová medicína, která zabírá,“ pravil sebevědomě.

„Myslím si, že bych měl kontaktovat nějakou konopnou firmu, aby mě sponzorovala, jsem opravdu velkým vyznavačem této léčby,“ zasmál se Cejudo. „Je důležité, aby ji legalizovaly všude možně po světě. Bůh tuhle rostlinu nevytvořil náhodou,“ dodával.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!