top fight logo export web
volkanovski tym zapas

Sterling: Zcela upřímně, Volkanovskiho bych vzal na zem a donutil ho odklepat

Alexander Volkanovski je vážnou hrozbou, na kterou ještě v UFC nedokázal najít nikdo recept. Aljamain Sterling ovšem věří, že bude první.

Šampion proti šampionovi, tak to mají lidé nejraději a přesně tento zážitek se jim pokusí muž s přezdívkou „Funky“ doručit.

To, že na neomylného Volkanovskiho doposud nikdo nenašel recept, je údajně chybou taktiky. Jen Brian Ortega ho prověřil na zemi, ale tomu tam chyběla patřičná kontrola. To by Sterling pochopitelně změnil.

„Můj upřímný názor… Domnívám se, že bych Volkanovskiho velmi snadno stáhl na zem a tam ho donutil odklepat,“ napsal Sterling na své sociální sítě.

Alex Volkanovski zapas

Tím tak navázal na svou předchozí myšlenku

Bantam ho už tolik nebaví a rád by se přesunul v kategorii nahoru.

„Je to tak ještě na jeden zápas. Vím o sobě, že jsem v bantamu nejlepší. Nějací steroidy nasypaní Yanové mě nezajímají. Skutečně mám za to, že ani v pérové váze bych neměl problémy. Když vidím, kdo tam je…,“ rýpnul si Funky.

Shodou okolností plánuje přesun v kategorii i Volkanovski. Tak aby Aljo neměl smůlu, až se vydá nahoru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.