top fight logo export web
cormier lesnar

Tak přece? K vysněnému zápasu Cormiera s Lesnarem by stále mohlo dojít

Cormier vs. Lesnar byl zápas, po kterém toužil zejména Dana White, nepodařilo se mu jej však vyjednat. Po mnoha letech ale vysvitla naděje.

Daniel Cormier právě uveřejnil, že se vrací z důchodu, a i když už se nevrátí do oktagonu UFC, pokusí se své zkušenosti prodat na poli profesionálního wrestlingu. Konkrétně WWE.

V této zábavní organizaci, jak mnozí jistě dobře vědí, působí i hvězdný Brock Lesnar. To je skutečně velký tahoun pozornosti, jehož si oblíbil i Dana White, když jej ještě držel pod svými křídly. Všechny soupeře s ním chtěl spárovat, a to včetně Daniela Cormiera.

Osud nám bohužel tuto bitvu nedoručil, ale co nebylo tehdy, může být nyní. Své plány potvrdila sama organizace WWE.

„Co se Daniel Cormier přesunul do WWE, je spousta věcí jednodušších. Nejenže si tu více vydělá, ale navíc může splnit fanouškům sen v podobě hvězdného utkání, které jim chtěl už dříve doručit. Ano, mluvím tu o duelu s Brockem Lesnarem. Organizace o to má skutečný zájem. Uvidíme, jak se domluví,“ prozradil Dave Meltzer z periodika Wrestling Observer.

Pokud by k této bitvě nakonec došlo, stane se tak po novém roce. Momentálně je skloňován galavečer Wrestlemania 39, jenž se má konat 1. dubna.

Cormier & Lesnar a jejich památná potyčka na turnaji UFC 226

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!