top fight logo export web
c9b9e65937878c5045fcfbe7f391e97fa8fe0e04

Tak to bylo něco! Bývalý šampion těžké váhy UFC to takhle rozbalil na taneční ploše

Junior „Cigano“ dos Santos ukázal, že to je opravdu muž mnoha talentů. Své současné bojové umění nyní rozšířil i o taneční debut, který se mu povedl se vším všudy.

„Dancing With the Stars“ je brazilská taneční soutěž, která má bavit diváky tím, že v ní vystupují celebrity. Bývalý šampion těžké váhy UFC Junior dos Santos se na parketu představil po boku profesionální tanečnice Any Paul Guedes, s níž za doprovodu legendárního hitu „What Is Love“ předvedl své nacvičené pohyby.

Taneční porota se cítila výkonem dvojice natolik ohromena, že jí udělila 58,4 bodů z celkových 60 možných. Dos Santos a jeho partnerka dostali rovnou ve čtyřech případech maximální počet deseti bodů.

Dancing With the Stars je zejména v Brazílii velmi populární televizní show, tanec Cigana sledovaly miliony lidí. A z toho, co můžeme posoudit my, určitě by se ani v tomto oboru neztratil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!