top fight logo export web
Vera mikulcova kulturistika

To je proměna! Takto šel čas s nejlepší českou kulturistkou Věrou Mikulcovou

Její příběh ne každý zná, přesto je Věra Mikulcová jednou z osobností, která nejvíce proslavila Českou republiku. A to na půdě dámské profesionální kulturistiky.

Věra Mikulcová právě usilovně pracuje na svém těle, aby se v příštím roce mohla účastnit nejvrcholnější světové soutěže Ms. Olympia.

Jen ke kvalifikaci je potřeba spousta dřiny a odříkání, ale na to už je čtyřicetiletá kulturistka zvyklá. Ačkoliv otevřeně přiznává, že bez dopingu by se na té profesionální úrovni nikdo neudržel. A to ani včetně jí samotné.

Před touto její náročnou cestou se můžeme společně podívat, jak se toto ztělesnění dámské síly zrodilo. První motiv přišel už v dětství.

Mikulcova

Sport jsem měla v krvi!

Během interview u Miluše Bittnerové v talkshow Na kafeečko se Věrka rozpovídala, jaké byly její začátky. Ke kulturistice ji vedla motivace, která vznikla kvůli obezitě. Té se zbavila a u posilování zůstala dodnes.

„Vždycky jsem chtěla dělat nějaký sport. Bavilo mě to a chtěla jsem něčeho dosáhnout. Byla jsem pohybově zdatný tlouštík.

Hrála jsem volejbal, basketbal, ale stal se mi úraz kolene a samozřejmě jsem papala. Když jsme byli u babičky, to bylo samé: Dej si rohlíčky, 3 rohlíčky, 4 rohlíčky, pěkně namazaný!

Než jsem potkala dobrého doktora, tak mi jeden řekl, že jsem tlustý prase a že nemůžu hrát basket, že si zničím klouby. V té době jsem chtěla hrát profi basket, takže jsem šla do posilovny, abych zhubla. A už jsem tam zůstala,“ popsala, jak začal zrod v podstatě dnes už české legendy.

„Byla jsem taková tlusťoučká holčička, takovej bonbónek. Ani ne tak s copánky, měla jsem delší hnědé vlasy, copánky jsem si, myslím, moc nedělala. Spíš jsme měla takový ten účes podle kastrolu. Takže takový melounek.

Na základce jsem byla zažraná do sportu, takže mě zajímala jenom škola, sport a venčení psa,“ zavzpomínala na období, kdy se u ní začala rozvíjet i sexuální stránka. A ta ji táhla spíše k ženám.

„Začalo to na střední. Já jsem se s klukama odjakživa spíše kamarádila a jinak jsem o tom nepřemýšlela. Člověk ještě neměl takové ty pudy. A potom to přišlo, tak nějak samo,“ informovala Věra, která vlastní tělocvičnu, s partnerkou žije šťastný život, a dokonce i uvažuje o adopci dítěte.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!