Top-Fight.cz - bojové sporty
Jacek Muranski kousanec

To je řízek! 52letý MMA zápasník naskočil do souboje za syna a pokousal soupeře

Polský MMA cirkus pokračuje. Tentokrát nejde o souboj muže proti ženě, ani tři na jednoho, ale rodinný záskok. Do zápasu totiž místo svého syna naskočil jeho 52letý otec.

A držel se až do čtvrtého kola, ve kterém na svého mladšího soupeře vytasil tesáky a začal kousat. Zápas nakonec skončil diskvalifikací.

Polská organizace FAME MMA svolila k dalšímu bizáru. Původně měla na galavečeru Fame MMA 12 proběhnout odveta mezi Mateuszem Muranskim a Arkadiuszem Tanculou. Jenže Muranski musel ze zápasu odstoupit a tak jej nahradil jeho otec, Jacek Muranski, kterému už je 52 let.

Souboj byl naplánován na pět dvouminutových kol. Tancula byl mladší i větší a bylo to na průběhu zápasu znát. Celou dobu tlačil a dokonce několikrát srazil Muranskiho pravou rukou. Jenže pak přišlo něco neuvěřitelného. Muranski ve čtvrtém kole kousl Tanculu do ramene a rozhodčí boj předčasně ukončil. Tancula vyhrál na diskvalifikaci. Za tento čin fanoušci Muranskiho vypískali.

„První duel v historii „římské klece“ skončil diskvalifikací Jaceka Muranskiho. Arkadiusz Tancula svého soupeře zcela ovládl, rozdával přesné a silné údery. Bohužel Muranski se několikrát chytil za pletivo, dokonce soupeře kousl. Po varování a faulech se sudí Piotr Jarosz rozhodl duel předčasně ukončit a Tancula tento duel vyhrál,“ napsala organizace FAME MMA na sociální sítě.

Podívejte se také na video níže, jak například vypadají zápasy v polské organizaci FAME MMA.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin