top fight logo export web
Deontay Wilder 1

Tohle je nejlepší těžká váha planety! překvapil Deontay Wilder

Deontay Wilder nabídl překvapivou odpověď, když byl tázán, kdo je podle něho nejlepší těžká váha planety.

Pokud je v celém boxerském světě člověk, kterého Bronzový Bombardér nemusí, možná dokonce až nenávidí, pak je to dozajista Tyson Fury. Ty „podvody“ ze druhé vzájemné bitvy mu údajně nebude schopný nikdy odpustit.

Zajímavé ovšem je, že i navzdory této vší nenávisti někde v hloubi své duše tuší, že se široko daleko lepší boxer jak Fury nenachází. A to se dokonce, ač opravdu velmi stručně, nebál přiznat.

„Nejlepší boxer těžké váhy současnosti? Řeknu Tysona Furyho…,“ odpověděl Wilder v Showtime Sport’s The Last Stand podcastu.

V souvislosti s tím, co Deontay na Tysonovu adresu v minulosti vypustil, je toto skutečně překvapivá odpověď. Několikrát totiž také upozornil, že nebýt těch „podvodů“, svého britského soka by uspal.

Čestnou příležitost k tomu měl 9. října loňského roku v lasvegaské T-Mobile Areně. Zde ze sebe vydal to nejlepší, ale na Gypsyho Kinga byl stejné krátký. Tedy kromě čtvrtého kola, tam se mu podařilo propasírovat některé své pověstné bomby.

Tento pověstný zápas, který byl mnohými označen za jeden z nejlepších v celé historii, si můžeme připomenout na níže přiloženém videu.