Top-Fight.cz - bojové sporty
Brodnicka LilMasti Bogusz

Tak tohle se nevidí jen tak každý den. Bojovnice si na staredown vzala sexuální pomůcku, kterou začala máchat soupeřce před obličejem. Ta se jí následně krutě pomstila.

Ewa Brodnicka, přezdívaná též jako „Kleo“, je sedmatřicetiletá polská profesionální boxerská zápasnice, která svět šestnácti provazů opustila se skóre 20 výher a jedna porážka.

Následně se rozhodla, že si vyzkouší svůj debut také v MMA kleci, kde jí na úvod měla čekat podobně půvabná soupeřka Aniela Bogusz, neboli „Lil Masti“.

Dívky se svou krásu snažily prodat hned na předzápasovém vážení. Zejména Brodnicka, která má za sebou už pár průšvihů, si nyní na svou protivnici vytáhla sexuální náčiní.

Robertkem, kterého nejprve schovávala tajemně za zády, začala mávat Lil Masti před obličejem. Ta si ale podobný kousek nenechala líbit a okamžitě se snažila odpovědět fyzickým násilím. Potyčka byla na světě.

Bogusz tak do zápasu dostala nový impuls, jak Ewu Brodnickou v kleci uvítat tím nejhorším možným způsobem. To se jí také povedlo a krátkovlasá blondýnka duel ovládla ještě před limitem, když svou soupeřku ukončila ve třetím kole na technické KO.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email