top fight logo export web
iransky hulk tricko vaha

Trenér prozradil, proč si Íránský Hulk na veřejnosti nikdy nesundal triko

Íránský Hulk se vždy pasoval do role jednoho z nejsilnějších lidí na této planetě. Trochu paradoxně ale jeho sílu vždy znázorňovaly jen fotky na Instagramu.

Když došlo na skutečnost, byl muž s celým jménem Sajad Gharibi najednou velmi plachý. Kdekoliv se pohybovaly kamery, tam si zakrýval značnou část svého těla. Zejména jeho vršek nikdy nešel dolů.

„Je tohle vážně Hulk?“ pochybovali lidé. Dokonce byla k vidění i mnoha srovnání mezi snímky ze skutečnosti a snímky ze sociálních sítí. Mnohé rozdíly šly poznat i při pohledu pouhým okem.

Diváci si nicméně mysleli, že když konečně najde čas Gharibiho boxerského debutu, tak se nám „nadpřirozeně silný“ Hulk ukáže v plné kráse. To znamená bez horního prádla, aby vynikly ty svaly, velká prsa a úzké boky, jakými se chlubil na svém Instagramu. Opak byl ale pravdou.

Jakmile nadešel času zápasu, Gharibi do ringu nastoupil s trikem. A totéž se dožadoval od svého soupeře. Ohromné promo k tomuto fightu bylo rázem označeno za frašku. A po průběhu samotného utkání nebylo vůbec o čem pochybovat.

Sajad Gharibi

Není tlustý, jen se stydí

Proč tedy ale Gharibi jak v ringu, tak i na vážení a předzápasovém veřejném tréninku odmítal shodit vrchní část svého prádla? Reakce trenéra vás velmi překvapí.

„Možná tomu nebudete věřit, ale Sajad je velmi plachý člověk. Necítí se dobře na veřejnosti a necítí se dobře, pokud se má před lidmi svlékat. Proto byla kvůli němu stanovena výjimka, aby si nemusel sundávat oblečení,“ prozradil deníku Mirror Hulkův trenér Hamzeh Moradian.

„Hned, co jsem ho poznal, jsem si toho všiml. Byl to velmi plachý člověk. Neměl rád kamery okolo sebe, nerad trénoval v přítomnosti lidí. A bohužel pro něho, před mým příchodem neměl ani žádné boxerské základy a já mu v tak krátkém čase před zápasem nebyl schopný dostatečně pomoct,“ mrzelo Moradiana.

A tak Gharibi začal svou boxerskou etapu krutou porážkou, které se dočkal již v prvním kole. Jako internetová senzace tento člověk asi končí, ale není vyloučeno, že si to v ringu nestřihne ještě jednou.

Íránský Hulk v slzách! Vlastní rodina se ho zřekla! A může za to Martyn Ford

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!