Top-Fight.cz - bojové sporty
paige vanzant

Trilogie s Paige VanZant? Myslím si, že se mi teď už raději vyhne, cítí Ostovich

Momentálně to obě dámy mezi sebou mají 1-1, na třetí měření sil ale prý asi nedojde.

Rachael Ostovich si připsala úvodní prohru v lednu roku 2019, když své oregonské protivnici ještě pod záštitou UFC podlehla na submisi. Následně byly obě krásky postupně z organizace propuštěny, ovšem jejich cesty se ještě spojily, tentokrát pod taktovkou BKFC, kde se konají boxerské souboje bez rukavic. A to v lidech při představě duelu dvou půvabných dam budilo opravdu velký zájem.

„Dokud jsme byly v UFC, všechno sice fungovalo, ale teprve až v BKFC jsme si začaly vydělávat. To byl úplně jiný svět najednou,“ přiznávala Ostovich, která si podobně jako mnoho jejích kolegů postěžovala na nízké výplaty.

„Dalo by se tomu říkat skoro osud, že jsme se já a Paige zase sešly v BKFC, ta odveta najednou visela ve vzduchu a já věděla, že ji strašně moc chci. Nějaký neúspěch jsem si předem nepřipouštěla, od začátku jsem si jasně šla za výhrou a tu jsem také dostala,“ těšilo jí.

Bude i případná trilogie? „Já myslím, že ne. Paige musela cítit, jak velkou touhou hořím po vítězství. V dalším souboji by tomu nebylo jinak. Podle mě jsou naše cíle teď trochu rozdílné. Zatímco já ještě hodlám bojovat, ona se spíš trochu hledá. Určitě ji bojování baví, ale myslím si, že kdyby mohla, tak se mi a té trilogii se mnou raději vyhne,“ dodala Ostovich.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email