top fight logo export web
Quinton Jackson

UFC by se mělo mít na pozoru, do hry vstoupilo nové zvíře, varuje Quinton Jackson

Na scénu bojových sportů se přiřítilo nové jméno a další velikáni by měli údajně být na pozoru.

Již tento víkend zažila premiéru nová organizace Triller Triad Combat, která přichází s dalším revolučním pojetím bojové hry. Zápasy se odehrávají v trojúhelníkovém ringu a zahrnují jak pravidla boxu, tak pravidla MMA.

Účelem tedy je postavit profesionální boxery proti profesionálním MMA zápasníkům v prostředí, které „vyrovná“ podmínky pro obě zúčastněné strany. Úspěch slavil hned první turnaj, v němž těžkotonážní boxer Kubrat Pulev přemohl v prvním kole UFC veterána Franka Mira.

„Tohle je něco zcela nového a lidé to naprosto baští. Myslím si, že by se UFC mělo mít na pozoru, protože tohle je budoucnost. Jsem zvědavý, jak na to Dana White zareaguje, jelikož a zcela upřímně, tohle je velká a dobře placená věc,“ uvedl Quinton Jackson, který na turnaji nebojoval, ale zato si zde už domlouval bitvu se Shannonem Briggsem.

„Je zde skutečně velká šance, že mě v roce 2022 uvidíte zpátky v boji. Takové velké jméno, jako je Shannon Briggs, se nedá odmítnout,“ navnadil bývalý UFC šampion, jehož zároveň lákají zápasy pod novými pravidly.