top fight logo export web
Quinton Jackson

UFC by se mělo mít na pozoru, do hry vstoupilo nové zvíře, varuje Quinton Jackson

Na scénu bojových sportů se přiřítilo nové jméno a další velikáni by měli údajně být na pozoru.

Již tento víkend zažila premiéru nová organizace Triller Triad Combat, která přichází s dalším revolučním pojetím bojové hry. Zápasy se odehrávají v trojúhelníkovém ringu a zahrnují jak pravidla boxu, tak pravidla MMA.

Účelem tedy je postavit profesionální boxery proti profesionálním MMA zápasníkům v prostředí, které „vyrovná“ podmínky pro obě zúčastněné strany. Úspěch slavil hned první turnaj, v němž těžkotonážní boxer Kubrat Pulev přemohl v prvním kole UFC veterána Franka Mira.

„Tohle je něco zcela nového a lidé to naprosto baští. Myslím si, že by se UFC mělo mít na pozoru, protože tohle je budoucnost. Jsem zvědavý, jak na to Dana White zareaguje, jelikož a zcela upřímně, tohle je velká a dobře placená věc,“ uvedl Quinton Jackson, který na turnaji nebojoval, ale zato si zde už domlouval bitvu se Shannonem Briggsem.

„Je zde skutečně velká šance, že mě v roce 2022 uvidíte zpátky v boji. Takové velké jméno, jako je Shannon Briggs, se nedá odmítnout,“ navnadil bývalý UFC šampion, jehož zároveň lákají zápasy pod novými pravidly.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.