top fight logo export web
d6f65ba7bafc7b80332a01fcf12306a50a40a98f

UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul v těžké váze

Vedení ONE Champioship ve čtvrtek oznámilo, že UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul v těžké váze 23. listopadu na akci s pořadovým číslem 85, kterou bude hostit Asia Arena v Manile.

Vera se vrací po téměř dvouleté pauze, zatím stihl pro ONE tři zápasy, ve všech případech z toho bylo vítězství TKO v prvním kole. Zvlášť kop na hlavu, kterým vyřídil Paula Chenga, byla ukázková záležitost. 

UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul

Nyní ho čeká Mauro Cerilli, 110 kg vážící „Italské Kladivo“. Soupeř je bývalým šampionem Cage Warriors s momentální šnůrou pěti vítězných zápasů, z toho čtyřikrát před limitem TKO. Oba borci příliš netaktizují a snaží se o bleskové ukončení zápasu.

Z tohoto pohledu se managmentu ONE povedl výborný tah a je jisté, že nás čeká parádní přestřelka. Další zajímavý zápas na této kartě je souboj Eduarda Folayanga s Amirem Khanem o uvolněný titul v lehké váze.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.