top fight logo export web
d6f65ba7bafc7b80332a01fcf12306a50a40a98f

UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul v těžké váze

Vedení ONE Champioship ve čtvrtek oznámilo, že UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul v těžké váze 23. listopadu na akci s pořadovým číslem 85, kterou bude hostit Asia Arena v Manile.

Vera se vrací po téměř dvouleté pauze, zatím stihl pro ONE tři zápasy, ve všech případech z toho bylo vítězství TKO v prvním kole. Zvlášť kop na hlavu, kterým vyřídil Paula Chenga, byla ukázková záležitost. 

UFC veterán Brandon Vera bude obhajovat svůj titul

Nyní ho čeká Mauro Cerilli, 110 kg vážící „Italské Kladivo“. Soupeř je bývalým šampionem Cage Warriors s momentální šnůrou pěti vítězných zápasů, z toho čtyřikrát před limitem TKO. Oba borci příliš netaktizují a snaží se o bleskové ukončení zápasu.

Z tohoto pohledu se managmentu ONE povedl výborný tah a je jisté, že nás čeká parádní přestřelka. Další zajímavý zápas na této kartě je souboj Eduarda Folayanga s Amirem Khanem o uvolněný titul v lehké váze.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!