top fight logo export web
3f04c936d19babae7b17ac5f985a17f116931a5d

V UFC nejsou nejlepší zápasníci, tvrdí bývalý šampion Eddie Alvarez

Doposud spousta lidí žila v domnění, že je UFC největší MMA soutěž planety, která pod svými křídly také chová pouze ty nejlepší zápasníky. Téhož dojmu ovšem nenabývá bývalý šampion Eddie Alvarez, který zejména v tomto ohledu poukázal na „lidskou zaslepenost“.

„Celá tahle teorie je s*ačka. Kdo je nejlepší, nemusí zaručeně zápasit hned v UFC,“ reagoval na serveru MMAFighting bývalý šampion lehké váhy Eddie Alvarez, který kupodivu nedávno vyměnil UFC za ONE Championship.

Za zvláštní příklad použil sám sebe. „Může si snad neznámý zápasník jen tak přijít do UFC a jen tak vyhrát hned titul? Porazil jsem Rafaela dos Anjose, který tam v té době každého zabíjel na potkání. Přišel jsem tam a získal pás, což je jen důkazem toho, že nejlepší zápasníci světa nemusí nutně působit v UFC. Jsou všude a ani o nich nevíme,“ vysvětloval.

Eddie Alvarez si na konci března odbyl svou premiéru v asijské organizaci ONE Championship, ve které hned na úvod utržil těžké KO. Své zaváhání napravil na začátku srpna při výhře submisí.

„Jakožto nejen bojovník, ale i fanoušek bojových umění musím přiznat, že žádná jiná organizace nemá tak dobré postojáře jako právě ONE Championship. O tom se nemohou vést žádné spory, to je jasné,“ nepochyboval.

„Pokud tyto soutěže pravidelně sledujete, tak víte, že se tu mísí zápasy MMA se zápasy kickboxu. A ta úroveň techniky a síly úderů je tu o poznání vyšší,“ dodával Alvarez, který by si měl do klece znovu stoupnout 13. října v japonském Tokiu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!