top fight logo export web
jose aldo conor mcgregor

Velké tajemství Conora McGregora prasklo! Co mu zničilo kariéru?

Kdo ví, jak dobrý zápasník by Conor McGregor byl, kdyby dokázal dát flašku od pusy, zamyslel se José Aldo, který vyšel ven s kuriózním příběhem.

Aldo již pověsil MMA rukavice na hřebík a nyní vystupuje v různých podcastech, kde vzpomíná na svou bohatou kariéru.

Její nedílnou a často zmiňovanou součástí je prohra s Conorem McGregorem, jemuž v roce 2015 odevzdal mistrovský pás pérové váhy. Nejednalo se ovšem o zápas, který by z těchto bojovníků udělal nepřátele, spíše naopak. Mezi oběma bijci začalo růst přátelské pouto. To drží dodnes.

„S Conorem jsme zadobře. Dokonce natolik, že spolu máme několik zážitků, o kterých nikdo neví,“ pochlubil se slavný brazilský zápasník pro Crash MMA.

„Ten člověk je obdařen bojovým talentem, který ale dle mého názoru nikdy naplno nerozvinul. Jeho největší překážkou byl a stále je alkohol,“ uváděl na adresu prvního aktivního šampiona dvou hmotnostních divizí v UFC.

Manažer potvrdil, jaký zápas má Conor McGregor domluvený hned po Poirierovi
Conor McGregor s pásy pérové a lehké váhy

„Myslím si, že to není žádné tajemství. Conor prostě hodně pije. Během přípravy na zápasy, ale i po nich. Jak občas psal ty sračky na Twitter, tak byl vždy pod vlivem. Přiznávám, občas je to sranda. Hlavní je, že v jádru je Conor skutečně dobrý člověk, jen bohužel nezná své limity. Kdo ví, kam by to dotáhl, kdyby odložil alkohol,“ zamyslel se.

„V každém případě McGregora uznávám, byl to velmi kvalitní bojovník. Má velmi dlouhé rozpětí paží a zejména proti mně toho dokázal využít. Občas jde fakt o centimetry, a tudíž rány, kterým se u ostatních bojovníků vyhnete, vás v případě Conora zasáhnou,“ vzpomínal Aldo na svou památnou kariérní prohru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!