top fight logo export web
tiktok youtube

VIDEO: Influencer chtěl napálit neznámého týpka, z hrdiny se ale nakonec stala malá fňukna

Tiktoker fanouškům známý jako Jay si rád dělá z lidí srandu. Bylo ovšem jen otázkou času, než jeho vtípky přelezou někomu přes hlavu.

Tiktoker JayKindaFunny8, lépe znám jako „Jay“, si svou pověst postavil na sérii pranků a vtípků. Za pomocí skryté kamery vždy vyrukuje s nějakou legráckou, kterou častokrát staví své oběti do nepříjemných situací.

Protože tento mladík začal sklízet ovoce své práce, rozhodl se svou srandu neustále rozvíjet. A tak vesměs vše bylo už jen otázkou času, než jeho sranda někomu přeleze přes hlavu. A to se stalo právě teď.

Jay si vyrazil do železářství, kde si vyhlédl svou další oběť. Té skrze jakousi trubku zařval do ucha španělskou frázi „Chupapi Muñaño“. Urbanský slovník to definuje jako „Vykuř mi péro“.

Těžko říct, zdali muž na videu této frázi rozuměl nebo se prostě jen vylekal, ale v každém případě si zmíněný akt nenechal líbit. Po troufalém tiktokerovi vystartoval naprosto bleskovou rychlostí, svalil ho na zem a začal ho škrtit.

Z internetového hrdiny se rázem stal vystrašený zoufalec, který se nezmohl na nic jiného než na omluvu a slova „To byl jen vtip!“ Napadený muž ovšem trval na svém a opakoval „Nehraj si se mnou!“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.