top fight logo export web

VIDEO: Napíchal svaly olejem a vlítnul do klece! Málem přišel o život

Známý ruský mladík Kirill Tereshin nám velmi stručně a jasně odpověděl na otázku, kam až může zajít lidská hloupost.

On sám si totiž před více než dvěma lety napíchal svaly olejem. Postupně se ale kromě pocitu hrdinství dostavily i silné bolesti a nakonec šokující zprávy lékařů.

„Pokud nepodstoupíte operaci, hrozí vám amputace obou končetin… za předpokladu, že tedy chcete žít,“ zněl verdikt zkušeného lékařského týmu, jenž bohužel pro Tereshina ještě přiostřil. Údajně je k takovému těžkému zákroku potřeba odborníka, s čímž mu v Moskvě může málokdo vyhovět. Ruský Pepek námořník, jak mu někteří jeho fanoušci přezdívají, teď navíc musel shánět peníze všude možně, aby si jednoho takového mohl dovolit.

Tereshin se během svého neblahého pokusu stát se kulturistou alespoň stal internetovou hvězdou. On sám ze svého neúspěchu těžil hlavně počtem sledujících na instagramu, kde se často proměňovaly jeho nálady. Povětšinu času si však snažil zachovat hlavu nahoře, ačkoliv kolikrát nezapomněl připustit, že mu tento po domácku vyrobený olej značně zatěžuje ledviny a vzniklá hmota navíc nepříjemně tlačí na svaly, což způsobuje ony silné bolesti.

Záchrana přišla zničehonic teprve nedávno. Jako čistý dar z nebe vystoupila Alana Mamaeva, 32letá žena, která pomáhá lidem, jejichž plastické operace neskončily zrovna úspěšně. Tereshinův případ zařadila ke svému oboru a z dobrosrdečnosti mu nabídla, že všechny operace bude hradit ze své kapsy. A proč všechny operace? Protože takovou škodu, při níž je potřeba udělat plastiku bicepsů i tricepsů, nezvládnete napravit za den. Údajně půjde o celou řadu zákroků.

„Jsem připraven, nebojím se,“ zněla Tereshinova poslední slova, než se vydal na sál ke svému prvnímu zákroku. Výše přiložené foto znázorňuje, co se podařilo během jedné operace udělat. Níže přiložená fotka pak vyobrazuje napíchané svaly ještě v celé své kráse.

„Myslím si, že si Kirill neuvědomil, jaké následky mohou mít jeho činy,“ pravil jeden z lékařů. „Naneštěstí se s tímto případem nesetkáváme poprvé. Stejné potíže mají ženy, které si píchají levnou vazelínu do prsou. Všechny přitom neustále varujeme, jak moc je to nebezpečné, protože to poškodí nejen danou část, ale i celé tělo. Zůstanou vám jizvy, které se nikdy nemusí zahojit, a v tom nejhorším případě to může skončit i smrtí,“ dodával.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.