top fight logo export web
volkanovski holloway

Volkanovski vysvětlil, proč Hollowayovi řekl, aby „ku*va vypálil z pérové váhy“

Alexander Volkanovski se s tím vůbec nemazal. Když Maxe Hollowaye porazil i potřetí, přišel k němu a řekl mu: „Ku*va, padej konečně už z pérové váhy.“

Současný šampion volil velmi hrubá slova, kterými ale údajně nemyslel nic zlého. Ví totiž, že je Max druhým nejlepším bojovníkem v divizi. A pokud se v ní udrží i nadále, nakonec mu bude muset dát čtvrtý zápas.

„Ano, vím, že to vyznělo hrubě, ale rozhodně jsem to tak špatně nemyslel,“ vracel se Volkanovski ke vzkazu, jenž řekl Hollowayovi.

„Hned poté, co jsme spolu završili trilogii, jsem mu sdělil, aby ku*va už konečně vypadl z mé divize. Myslel jsem to tak, že pokud zde zůstane, tak mi zase vymlátí všechny přední vyzývatele.  Na mě tedy nikdo nezbude,“ vysvětloval v pořadu The MMA Hour.

volkanovski vyhra zapas konec

„Max je druhá nejlepší pérová váha planety. Podobně jako předtím, tak ani nyní nepochybuji o tom, že by neporazil ostatní soupeře v divizi. Tímto tempem bych mu nakonec musel dát čtvrtý zápas, který za současného skóre nedává příliš smysl,“ je si vědom.

Volkanovski nyní plánuje přesun do lehké váhy. Vypadá to ovšem, že se tam pouze pokusí sebrat pás a pak se přesune opět zpátky.

V době jeho nepřítomnosti plánuje Dana White uskutečnit boj o dočasný titul pérové váhy. Mezi dva přední adepty se prozatím řadí Josh Emmett a Yair Rodrigez. Volkanovski by tedy po svém návratu z lehké váhy mohl čelit vítězi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!