top fight logo export web
3a37db634ec2c926a5f5f3fe5d06d0b5f376687e

Výrazná ukrajinská modelka hlásí nástup do klece, na debut pozvala i McGregora

Na velkou cestu vzhůru za novým poznáním se rozhodla vykročit jindy proslulá ukrajinská modelka Mila Kuznetsová, která vyhlíží svůj debut v kleci.

Bývalá vítězka Miss Universe Plus Size (2019) se s touto informací ohledně přesunu k MMA pochlubila serveru Championat.com, kde prozradila, že zároveň piluje styl, jímž se prezentuje i slavný irský Notorious.

„Ihned, jakmile se otevřou hranice, tak letíme do Thajska, kde začnu svou přípravu na zápas. Budu se připravovat pod vedením trenéra Askara Mozharova, jemuž zde přezdívají ukrajinský Conor McGregor, což je dáno jeho bojovým stylem,“ uvedla Kuznetsová.

Galavečer, jehož se nepřehlédnutelná modelka účastní, bude organizovat byznysmen Maxim Mernes, který veřejně přiznal, že by se na akci mohl objevit i pravý Conor McGregor, jemuž již teď přišla exkluzivní pozvánka do VIP prostorů.

Otázkou už jenom zůstává, proti komu se Kuznetsová postaví. Na výběr prý zatím není příliš možností. „Hledáme někoho s podobnými parametry, jako má ona,“ řekl Mernes. Oficiálního oznámení bychom se však mohli dočkat už příští týden.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.