Top-Fight.cz - bojové sporty
tyron woodley jake paul box

Woodley: Za svůj život jsem poznal celou řadu lidí, ale největší s*áč je určitě Jake Paul

Tyron Woodley se stále nemůže přenést přes to, že mu utekla další luxusní výplata, kterou by si zajistil v odvetě s Jakem Paulem.

Oba borci si mezi sebou plácli, že pokud si Tyron nechá udělat tetování s nápisem „Miluji Jakea Paula“, tak se dočká odvety. Tato nabídka byla ovšem časově omezená a zároveň zahrnovala jisté podmínky, jako je například umístění tetování na dobře viditelnou část těla.

Bývalý UFC šampion se se vším loudal, a když už se odhodlal k akci, nesplnil podmínku týkající se velikosti daného nápisu. YouTuber jej tedy odpálkoval se slovy, že žádná odveta nebude.

„Za svou kariéru jsem poznal nespočet lidí, mnoho soupeřů, také mnoho podivínů, ale dozajista tím největším sráčem je Jake Paul,“ nebral si servítky viditelně znechucený UFC veterán.

„Pravda je taková, že se mě bojí, pouze to nechce veřejně přiznat. Je to sráč, co utekl z právě započaté války. Všichni rozumně smýšlející lidé, co zápas viděli, mi dají za pravdu, že jsem vyhrál. To on by měl napravovat svůj výkon a porážku,“ sdělil pro MMA Junkie.

Woodleyho zloba může být sebevětší, ale žádné další bitvy se s Paulem už nedočká. YouTuber si nyní nabrnknul Tommyho Furyho, s nímž se střetne 18. prosince. A pro fanoušky je to údajně lákavější jméno.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Zajímavosti
  • Woodley: Za svůj život jsem poznal celou řadu lidí, ale největší s*áč je určitě Jake Paul