top fight logo export web
831344574a64341670b13638be3ce7f33d806f18

Wrestler Jack Swagger o MMA debutu: Nejsem žádný CM Punk, chci uspět za každou cenu

Scénu smíšeného bojového umění již brzy doplní další velká tvář showbyznysu. Jack Swagger si 26. ledna vůbec poprvé stoupne do klece, přičemž už teď varuje své publikum: „Nesrovnávejte mě s CM Punkem, který prohrál oba dva své duely, já chci za každou cenu uspět!“

Šestatřicet let a první zápas na velké scéně, kde již ale nepůjde jenom o hru. Ačkoliv by se pro někoho takto pozdní vstup do světa MMA slávy mohl zdát nesmyslný, Jacob Hager o sobě tvrdí, že trénuje už odmalička.

Wrestler Jack Swagger o MMA debutu

„Wrestling mě chytil už od dětství, trénoval jsem ty techniky coby jako kluk každý den. Hodně mi to pomáhalo. Nezáleží na tom, kde mě lidé viděli dříve, poctivě se připravuji celý život na chvíli, jako je tato. Jsem 100% připraven, říká odhodlaně.

Za soupeře mu byl pod podpisem Bellatoru 214 zvolen J.W. Kiser. Jedná se o poměrně nezkušeného protivníka, který si pětkrát stoupl do klece, ale jenom jeden duel se nesl na té profesionální úrovni, ten ovšem prohrál.

„Očekávám, že to 26. ledna všichni uvidí. Rozhodně nemluvím nadarmo. Jsem natolik připraven, že si to po Kiserovi rozdám klidně s kýmkoliv, kdo o to bude usilovat, uzavřela dvoumetrová hora svalů, jež se nemůže dočkat, až ten den D nadejde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!