conor mcgregor megan fox

Zbláznil se? Conor McGregor se chtěl porvat s hudebníkem, který brousí Megan Fox

Irský bouřlivák si zase uřízl pořádnou ostudu. Conor McGregor se totiž na hudebním galavečeru MTV VideoMusic Awards pustil na červeném koberci do hudebníka Machine Gun Kellyho aka MGK, který randí s Megan Fox. Situaci musela uklidnit až ochranka!

V UFC se hvězdnému Conorovi McGregorovi nedaří, ale v rozpoutávání skandálů je stále přeborníkem. Poslední aférku si připsal před pár dny na hudebním galavečeru MTV, kde se málem porval s rapperem Machine Gun Kellym.

Je vícero verzí, jak k potyčce došlo. Podle přítomných svědků to celé začalo tak, že chtěl McGregor hudebníka pozdravit. Jenže ten o jeho společnost nestál, a tak byl irský bouřlivák přímo rapperem nebo jeho ochrankou odstrčen tak, až si rozlil drink.

To zápasníka pochopitelně naštvalo a mrštil zbytkem drinku po Machine Gun Kellym. Konflikt musela uklidnit až ochranka, která měla co dělat, protože Conor McGregor byl prý opravdu v ráži.

„Už ani nevím, proč to celé začalo. Prostě jsem si tam nakráčel a ani nevím, jak se to seběhlo. Ani toho chlápka neznám, abych řekl pravdu. Všechno kolem toho jsou jenom drby. O nic nešlo,“ mávl McGregor rukou.

„Já se peru jen s opravdovými zápasníky. S lidmi, kteří umí bojovat. Určitě bych se nerval s nějakými neznámým rapperem. Fakt toho týpka neznám, vím jen to, že je s Megan Fox,“ dodal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin