top fight logo export web
Paulo Costa ufc mma

Znám kouzlo, jak shodit do střední váhy, v jiné divizi mě stejně neuvidíte, informuje Costa

Paulo Costa hodlá jít proti proudu i požadavkům šéfa UFC a navrátit se do střední váhy.

Muž, jehož normální hmotnost činí 100 kg, si stejně hodlá postavit hlavu, nedbat příkazům Dany Whitea a znova se pokusit shodit na hranici 84 kg. Právě v této divizi se plánuje stát šampionem.

„Nebudu tu kvůli jednomu nepovedenému shazování dělat nějakou aféru. Byl jsem zraněný, byl jsem nemocný, proto jsem nebyl schopen proti Vettori splnit hmotnostní limit,“ informoval Costa, jenž tak dal vzpomenout na svou poslední bitvu, do které málem nenastoupil.

„Za normálních okolností nemám vůbec žádný problém splnit limit střední váhy. Znám magické kouzlo, jak to udělat, 84 kg je má divize a v ní budu i pokračovat. Nikde jinde mě neuvidíte,“ řekl v podcastu MMA Crazy.

Kdyby to ovšem náhodou nešlo po dobrém, může to jít i po zlém. V takovémto případě by se Costa a UFC na svých cestách rozdělili.

„Nemůžeme Paulovi hned nařizovat, aby přešel do polotěžké váhy, když se mu kvůli zranění nepovedlo jedno shazování. Paulo zůstane ve střední váze, a kdyby s tím byl nějakým problém, existují i jiné MMA organizace. UFC zdaleka není jedinou a ani tou nejlepší,“ nebál se prohlásit Costův manažer Wallid Ismail.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.