top fight logo export web
karlos vemola vyjadreni oktagon

Aby se mi Puetz mohl rovnat, musel by zapracovat na hodně věcech, je přesvědčený Vémola

Stephan Puetz se může jen marně domnívat, že by Karlose Vémolu dokázal porazit. Ve skutečnosti je téměř ve všech aspektech boje horší.

Pokud by na tento zápas jednou došlo, což se promotér Novotný nechal slyšet, že až se pořádně vypromuje, tak to v budoucnu možné bude, tak v něm nebude mít německý Terminátor T-800 žádnou šanci.

Karlos Vémola, který si momentálně kráčí pro titul polotěžké váhy OKTAGONu, v živém vysílání na svém Instagramu prozradil, že Puetz už teď tahá za ten kratší konec provazu. A jen horkotěžko to ve zbytku kariéry dokáže ještě změnit.

„Kdyby se mnou měl Puetz zápasit, tak by musel hodně zapracovat na své rychlosti a dominanci. Viděl jsem jeho fight se Zawadou a musím říct, že na mě by něco takového momentálně rozhodně nestačilo,“ tvrdí Vémola, jenž má tradičně ve zvyku soupeře zamordovat na zemi. A v případě jeho německé oběti by svou recepturu měnit nehodlal.

„Jestli na ten fight někdy dojde, tak to bude velká bomba, zejména, pokud se uskuteční v Německu. Tam je Puetz velkým oblíbencem. Když nastupoval, davy šílely. Já si naopak opět vychutnal bučení, když jsem řekl, že v OKTAGONu je jenom jeden Terminátor… To je však pravda. Jediným Terminátorem v OKTAGONu jsem já a tím to hasne,“ přilil do ohně další olej plný sebevědomí.

Nicméně jak řekl promotér Ondřej Novotný, tento souboj zatím reálné obrysy nedostává. Dožaduje se, aby se oba bojovníci ještě lidem představili, nejlépe vyhráli, a pak by se o tom mohlo začít uvažovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.