top fight logo export web
vemola marpo

Aby ses nedivil, až tě vypnu hned v prvním kole, reagoval Vémola na Marpovy provokace

Marpo zaryl do citlivého místa. Měl totiž tušení, že se duelu s ním Terminátor snaží vyhnout, on se však dle svých slov připravuje na KO v prvním kole.

Oba borci si spolu domluvili boxerský duel, který se po dvou odkladech nyní přesunul až na květen, který by snad už tedy měl být finálním termínem.

Karlos Vémola měl vleklé potíže s rukou, kvůli níž sice musel omezit veškerou svou přípravu, ale teď už se dává dohromady. A Marpovi má co vracet, i když prozatím jen verbálně.

„Tak Marpo, zatímco ty máš blbý kecy na Instagramu, tak já makám ve Spejbl gymu. Myslím, že ti asi někdo řekl, že nejsem úplně zdravotně v pořádku, proto máš nyní silný řeči. Všichni se ale hodně pletou. Ruka je na nejlepší cestě,“ informoval Terminátor.

„Dávám se dohromady a rozhodně v tom květnu v ringu budu. Takže začni makat, protože já už teď trénuju třífázově. Ty vůbec nevíš, co to třífázový denní trénink vůbec znamená. Jaký děláš ty, to že se do fitka dostaneš stěží třikrát v týdnu,“ přiostřil.

„Každej den od rána do večera makám a slibuju ti, že se připravuju na ten první životní knockout. Ty máš pravdu v jedné věci. Tisíce lidí už si koupili lístek, tak je nezklamej, aby ten knockout nepřišel už v prvním kole, tak aby ses nedivil. Takže místo hloupých řečí víc trénuj!” vzkázal Vémola prostřednictvím svých sociálních sítí.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.