top fight logo export web
Ales bejr rozhodci

Aleš Bejr má jasno. Další zápas? Jedině s rozhodčím! Vyber si disciplínu, já ti pak skočím po hlavě!

Aleš Bejr je doteď pořádně naštvaný, jak mu „pravidel neznalý rozhodčí“ skočil na záda, čímž mu poranil nohu. Teď si to s ním chce důrazně vyříkat.

Začneme asi připomenutím, že duel mezi Filipem Grznárem a Alešem Bejrem byl pořádně vyhecovaný již od jeho oznámení. Bylo zjevné, že agrese, k níž docházelo na předzápasových setkáních, bude pokračovat i v kleci. A na rozhodčího tedy předem nečekala žádná snadná práce.

To se nicméně potvrdilo již v úvodních sekundách bitvy. Aleš Bejr spustil svůj „psycho mód“ a na svého plzeňského soka rozjel agresivní kombinaci, kterou podpořil údery loktem. Na to ovšem rozhodčí zareagoval tak, že se souboj snažil přerušit, aby Bejrovi vyčinil.

Jelikož ovšem i přes upozornění Aleš v boji pokračoval, usoudil arbitr, že bude nejlepší, když bojovníkovi skočí na záda. Tím mu ale přivodil zranění nohy, což málem způsobilo předčasný konec zápasu a Psychopatovi tak vesměs vzal jediné naděje na výhru.

Zlomený nos a zničená noha, Aleš Bejr reaguje na válku s Grznárem. Po boji pádil do nemocnice

„Když jsem se na to díval, rozhodčí mi zřejmě po úderu loktem skočil na záda, protože mu asi nikdo neřekl, že jsou lokty povolené. Bohužel to byl nějaký rozdováděný Polák, a tím pádem na mě skočil jako šílenec. Chytil mě za krk a hodil mě na zem,“ popisoval pardubický přízrak, co se během oné události stalo.

„Nejraději bych teď toho rozhodčího vyzval. Já přeci nemohu za to, že jemu nikdo neřekl pravidla. Byl to nějaký Polák… Všichni v Clash of the Stars měli zakázané lokty. Všichni kromě nás s Filípkem. To znamená, že on asi bral, že všichni mají zakázané lokty, jeden viděl u mě a začal se na mě sápat,“ kroutil hlavou.

„To je jako ostuda si myslím… Už jsem psal (promotérovi) Le Symu, že bych chtěl vyzvat rozhodčího. Ať si vybere, co chce, já mu pak při zápase skočím na hlavu,“ plánuje stejně krutou mstu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!