top fight logo export web
e5f6c1bbacd1921df8254a557b109a63436df717

Andreas Čehovský zápasil na prestižním MAX Muay Thai v Thajsku

Pokud chcete trénovat nebo alespoň vidět opravdové Muay Thai, musíte se vydat do dalekého Thajska. Na tuzemské scéně sice můžete vidět galavečery pojmenované „Muay Thai“, ale to se sportu, který skrývá tento název, zdaleka nepodobá. V Evropě se spoléhá spíše na boxerské dovednosti. Tvrdé kopy, především technicky vyšperkované, lokty, kolena a klinče, to umí opravdu jen pár borců.

Andreas Čehovský zápasil na prestižním MAX Muay Thai

Jedním takovým je Andreas Čehovský, který vyrazil do tréninkového centra Fairtex v Pattayi. Na jeho cestě mu asistoval velezkušený Vladimír Moravčík. Svěřenec Zdendy Švamberka je přesnou ukázkou toho, jak by to v bojových sportech mělo chodit, aby byl přechod z amatérů mezi profesionály úspěšný. Nic neuspěchal a odbojoval desítky amatérských zápasů. To teď nese své ovoce. 

Kemp v Thajsku zakončil prvním profesionálním zápasem na velice prestižním galavečeru MAX Muay Thai. S domácím soupeřem si poradil už v prvním kole a tato obrovská zkušenost ho posune zase o několik levelů výš.

Andreas Čehovský vyrazil do tréninkového centra Fairtex

Andreas Čehovský trénuje v Thajsku


 

Chcete taky zkusit Muay Thai?

Zkuste třeba gym TKBC Praha, kde se na vás těší Zdeněk Švamberk. K thaiboxu se dostal téměř před dvaceti lety v pražském HANUMAN GYM, kde trénoval pod vedením Petra Macháčka. Za dobu své kariéry zápasil pod pravidly thaiboxu, kickboxu a K1 v Čechách, Německu, Slovensku, Anglii či Rusku. Díky těmto nasbíraným zkušenostem založil oddíl TKBC PRAHA, kde si své místo najde téměř každý. Jeho tréninky jsou tedy přístupné širokému spektru zájemců, od dětí až po seniory. Jsou vedeny každému na míru s možností individuálního přístupu ke každému zvlášť. Trénovat lze tedy amatérsky, pro své osobní uspokojení nebo intenzivně s přípravou na závody.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!