top fight logo export web

Ať se to někomu líbí nebo ne, budu československá jednička, je přesvědčený Vémola

Už jenom měsíc nás dělí od největšího MMA turnaje na československé scéně a napětí pomalu začíná eskalovat. Totéž určitě cítí i sám Karlos Vémola, který přiznává, že před ním leží největší zkouška celé kariéry. A ta údajně potvrdí jeho roli na této scéně. 

„Příběh je ten, že budu československá jednička. Ať se to někomu líbí, nebo ne, tenhle příběh se bude dlouho vyprávět i po mé smrti. Dvacet devět let dřiny pro tenhle zápas, tak to beru já,” uvedl nedávno český Terminátor na svém instagramu.

Karlos Vémola se střetne s kdysi obávaným slovenským zápasníkem Attilou Véghem, kterému se podařilo triumfovat v organizaci světového kalibru Bellator MMA, kde získal kýžený titul šampiona polotěžké váhy. Jeho cesta ho však postupně zavedla zpátky až na domácí scénu.

Rozdíl mezi Karlosem a Attilou je především v jejich poslední formě. Terminátor se drží na úchvatné jedenáctizápasové výherní vlně, „Pumukli“ oproti tomu dvakrát ze svých posledních pěti zápasů prohrál. Jeho poslední nezdar by ho ovšem neměl v tomto boji ovlivnit.

„Zápas s Vémolou beru po titulu v Bellatoru za druhý nejdůležitější v mé kariéře. Dám do něho všechno,“ sliboval slovenský bijec, jenž se tím snažil navnadit své příznivce, aby ho sledovali.

Kdo nakonec bude úspěšnější, to se dozvíme už 9. listopadu. Přenos z pražské O2 areny bude živě vysílat stanice O2 TV Sport.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.