top fight logo export web
Skončí Attila Végh se zápasením a bude hercem? Film už je venku, teď se chystá seriál!

Attila Végh čelí před odvetou s Vémolou kritice. Prý jsem moc starý a dostanu, dočítá se

Attila Végh opět potvrdil, že je odveta s Karlosem Vémolou velmi blízko. Fanoušci mu před ní ale příliš nevěří.

Důvodem této nedůvěry má být zápasníkova neaktivita. Zatímco Attila naposledy vstoupil do nitra klece onoho osudného 9. listopadu roku 2019, kdy ovládl Zápas století, Karlos Vémola si mezitím na konto připsal šest vítězství. Udržuje se tedy aktivní a na tu odvetu se připravuje již třetím rokem.

Protože ovšem v dnešním světě rozhodují finance, je druhé měření sil mezi oběma slavnými tuzemskými bojovníky prakticky uzavřenou záležitostí. Zbývá už jen oficiální potvrzení ze strany Oktagonu. A Végh potom bude muset nevěřící a kritizující fanoušky přesvědčit, že je stále ve formě.

attila vegh odveta
Foto: Instagram/Attila Végh

Kritika je mou motivací, tvrdí Attila Végh

„Často poslouchám, že jsem starý a že netrénuji tak, jak bych měl,“ pověděl Attila jako host v pořadu Snídaně s Novou. „Je třeba ovšem říct, že prakticky to stejné jsem slýchával i minule. Že jsem starý, že se kvalitou na Karlose netahám, ale všichni víme, jak to pak dopadlo. Tahle kritika mi jen pomůže,“ připomínal svou drtivou výhru na KO v prvním kole.

Odveta je přitom velmi blízko. Traduje se, že se jí dočkáme v příštím roce. „Nemohu o tom blíže mluvit, jelikož to stále není podepsané, ale jsme tomu vážně blízko. Aby to bylo férové, musí to říct sám Oktagon,“ přiznával sedmatřicetiletý slovenský bojovník, který i přes svou zápasnickou absenci údajně jinak pravidelně stále trénuje. Děje se tak převážně v jeho vlastním gymu.

„Tím, že mám disciplinovaný život, mám od pondělka do pátku stále budíček ve čtvrt na osm nebo o půl osmé. Potom musím odvézt malého do školky, pak jdu na trénink. Ještě s dalším majitelem máme svůj gym, co jsme spolu vybudovali. Má profesionální kariéra je sice u konce, ale síly na ten jeden MMA fight ještě mám. A potom třeba přijdou nějaké boxerské zápasy,“ odhalil Attila, co by jej mohlo čekat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!