Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Barmský box Bratislava: Petr Voldemort Kareš vs. Samuel Pirát Krištofič

Organizace XFN a partička kolem Petra Kareše se nevzdává. Tentokrát se prý můžeme těšit na galavečer XFN, který hostí Slovensko a bude na něm bojovat sám Petr Kareš. Po mnoha podvodech a nekonečných lžích, které do teď nebyly řádně vysvětleny, se tak společnost pouští do dalšího turnaje.

Tím největším problémem jsou stále nevyplacené peníze za lístky, které si nakoupili fanoušci MMA na galavečer XFN, který se ale následně neuskutečnil. Petr Kareš prodával lístky na zápas Karlos Terminátor Vémola vs. Martin Šolc, o kterém se dlouhou dobu vědělo, že se vůbec neuskuteční. I tak byly vstupenky v prodeji téměř měsíc. Následně se Kareš vymlouval, že peníze zmizely neznámo kam. Přímo nám se ozvalo několik desítek poškozených, kteří uvedli, že se stále nic nezměnilo.

Čas vše zahojí, na to nejspíše hraje XFN a Petr Kareš, který se tentokrát pouští sám do boje. I když většina komunity nevěří, že se tato akce vůbec uskuteční, Kareš slíbil, že z výdělku zaplatí právě staré dluhy. Vše se snaží maskovat tím, že nyní ve vedení XFN nestojí a je pouhým zápasníkem. Kdo ale scénu sleduje, dobře ví, že se několikrát snažil o návrat pod jinou značkou. Naposledy jsme mohli vidět třeba turnaj Prague Fight Night, který byl úplně stejný jako ostatní předešlé galavečery XFN.

Petr Kareš a XFN již nemá důvěru fanoušků, proto bude velmi těžké prodávat lístky. Většina komunity by se však na tento duel ráda podívala. Proti by měl stát Pirát Krištofič, který šokoval celou komunitu tím, že přechází právě k XFN. Podle mnohých dostal nabídku, která se neodmítá, on však tvrdí, že mu v organizaci Oktagon MMA končí smlouva. Je však divné, že by se promotér Ondřej Novotný nepostaral o jednoho z nejlepších bojovníků Oktagonu.

Samotný zápas nebude příliš dlouhý, jelikož se uskuteční podle pravidel barmského boxu. To je vůbec jeden z nejtvrdších bojových sportů, kde zápasníci nenosí rukavice. Už 14. prosince uvidíme podle XFN bitvu, kterou si nenechá ujít téměř nikdo. Pokud se Karešovi podaří prodat lístky a uhradit staré dluhy, je možné, že se s XFN může ještě vytáhnout a konkurovat na tuzemské scéně. Pokud by Oktagon MMA měl znovu konkurenci, bylo by to jistě zajímavější. Aktuálně je však tolik podvedených a nezaplacených lid/zápasníků, že nikdo moc nevěří, že se tato společnost vzchopí. Nechme se překvapit.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin