top fight logo export web
4acedf25a8e05f26d6f5f65c2f9cacd0cd26cf21

Barták: Černý týden českého MMA. Pudilová mě hodně překvapila svou strategií, která ji vůbec nesedla

Černý týden českého MMA. Výstižná slova trenéra Daniela Bartáka, který přihlížel tomu, jak nejprve padl Michal Martínek v boji o vstupenku do UFC a chvíli po něm i Lucie Pudilová. Ta však překvapila svou taktikou, která jí podle všeho vůbec nesedla.

Lucie Pudilová se snažila ukázat srdce. Soupeřka jí dvakrát dostala do pozice, z níž normálně není úniku, přesto se příbramská Střela nehodlala vzdát. Z té první submise se ještě dostala, z té druhé už však opravdu nebylo úniku, a když ani odklepání ze strany české zápasnice nepřicházelo, musel duel ukončit až rozhodčí.

„Černý týden českého MMA. Tenhle zápas se mi hodnotí těžce, protože jsem Lucce držel palce. Pudilová mě hodně překvapila strategií, se kterou nastoupila do zápasu. Možná proti skvělé postojářce byla určena správně, ale vůbec jí nesedla,“ neuniklo sportem.cz citovanému trenérovi Danielu Bartákovi.

Lucka si připsala třetí porážku v UFC za sebou. O to hořčejší to možná bylo, že to skončilo předčasně. Poslední její zápasy pravidelně končívaly vždy na body, tentokrát se ani nemohla plně projevit a ve druhém kole bylo po všem. Jak se to dotkne její budoucnosti v organizaci, to zatím není jisté. Podle všeho má ve smlouvě ještě jeden platný zápas.

„Myslím, že se po prvním kole, které jí, až na dva skvělé lokty, moc nevyšlo, měla vrátit k tomu, v čem je nejlepší, tedy v práci v postoji. Tam je doma a tam ji to sedí. Poraz u klece ve druhém kole byl obrovskou taktickou chybou, při které víceméně pustila soupeřku do zad. Velká škoda. Doufám, že jí tato porážka nebude stát kariéru v UFC,“ dodával pro sport.cz Daniel Barták.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!