Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
ben rvacka
ben rvacka

Ben Cristovao se vracel v Brně z diskotéky a nechal se vyprovokovat! Vyndal rovnou čtyři borce

Ben Cristovao patří k nejznámějším umělcům u nás. Na co sáhne, to mu jde. Dařilo se mu na snowboardu, v hudbě a jdou mu i bojové sporty.

Ben se netají láskou k brazilskému jiu-jitsu, ve kterém posbíral i několik mezinárodních ocenění. A před pár dny dokonce na ulici vyškolil čtyři MMA zápasníky.

„Nechtěl jsem to dávat sem, ale zároveň nechci, aby kolovaly mylné informace o tom, jak se chovám na ulici. Nad ránem jsem se vracel sám z baru do hotelu v Brně a na wheelu jsem míjel klub, kde se kluci okolo security popotahovali a vyzvali mě, jestli si nedám sparring, že dělají MMA. Většinou na takové výzvy nereaguji, ale poslední dobou lidi hodně provokují skrze to, že už jsem “jen zpěvák” a že jím kytky a mám už hovno sílu, tak jsem se nechal vyhecovat a trochu grapplingu si na ulici dal,“ prozradil Ben Cristovao na Instagramu.

„Byl jsem maximálně obezřetný, nepoužíval jsem žádnou nadměrnou sílu a vždy se jen technicky dostal k submisi a opatrně čekal až odklepají (zápasnická forma vzdání se a uznání prohry na základě bolesti, nebo nedostatku kyslíku). Co trochu mrzí, je, že i když jsem ten večer zápasil asi se 4 borci a všichni si to navzájem natáčeli, neviděl jsem od nich na IG žádné video (rozdal jsem dvě submise na rnc uškrcení a dvakrát armbar). Nebýt týpka, který to natočil a označil můj IG, nemám krom pár odřenin na koleni žádnou památku. Celkově tohle není můj styl a vzhledem ke svým povinnostem riskuji většinou daleko víc, než často přemotivovaní “street fighters”. Pokud si chcete zazápasit, doražte na trénink a příště zaspárujeme na tatami,” dodal zpěvák.

Na videu můžete krásně vidět, že Benovo BJJ je opravdu světová extra třída a měli by s ním velký problém i profesionální MMA zápasníci. Co na to OKTAGON? Ben má obrovská čísla na sociálních sítích, dotáhnout takovou celebritu do Oktagonu, to by byl zlatý důl!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ben Cristovao (@bennycristo)

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin