top fight logo export web
cverna benda 2

Benda reaguje na Cvernovy výhrůžky: Za co se ti mám omlouvat, když se chováš jako hlupák?

Alexander Cverna se dožaduje omluvy. A dokud jí nedostane, hodlá Bendu nahánět, že ho to bude nejen mrzet, ale především bolet.

Situace poměrně rychle eskaluje a celá záležitost, jak ji vidí Alex Cverna, je nyní hodně osobní. A protože se už pomalu schyluje k fyzickému násilí, musel se k celé věci Karlos Benda vyjádřit.

„Alex pořád říká ‚Benda mě nezajímá, Benda mě nezajímá.‘ Pokud tě tedy nezajímám, tak mě nech bejt, ty vole… A že chceš jít do klece a zlámat mi kosti, no to ses tedy předvedl. A nejvíc ses předvedl, když jsi řekl ‚Bendo, hlídej si záda, vole, kryj se.‘ Ty mi tady chceš vyhrožovat?“ podivoval se Karlos nad Cvernovým chováním.

„Ty jsi profi sportovec a řekneš mi ‚Bendo, kryj si záda.‘ A jestli po dalším zápase chceš zase za mnou jít do klece, tak jen pojď. A vzpomeň si, jak to dopadlo posledně. A úplně stejně to dopadne i příště. Celá hala tě opět vybučí, protože tě lidé v této aféře mají za idiota… A oprávněně,“ vyhodnotil.

Co ovšem s tou omluvou?

Neúprosný Cverna to naznačil více než jasně. Buďto se jeho rodina a jeho fanoušci dočkají dobrovolné omluvy, anebo ji z Bendy vymlátí.

„Ty po mně chceš nějakou veřejnou omluvu a pak mě jakože necháš,“ pokračoval Benda. „Já ale absolutně nechápu, za co bych se ti měl omlouvat. Ve výsledku by ses spíš ty měl omluvit mně,“ domnívá se.

Na to navázal jedním příběhem

„Ještě mimochodem, včera jsi řekl ‚Já jsem si Bendu pozval na trénink a tam jsem ho chtěl zmlátit.‘ Fakt sportovec jseš, ty vole. Takhle přesně se to dělá. Profíci si pozvou amatéry na trénink, aby je tam mohli zmlátit.

Ty si to neuvědomuješ, ale ty, co říkáš, tím se hrozně shazuješ. Ty sám ze sebe děláš úplně hrozného člověka, takže já už prakticky ani nic dodávat nemusím. Opět si přečti komentáře na Facebooku, 95 % lidí ti tam nakládá.“

Nemám se za co omlouvat, trvá na svém Benda

„Já že se ti mám omluvit? Vůbec nevím za co. Jestli se ti mám omluvit, že jsem před několika lety o tobě řekl, že bys v Oktagonu neměl být, protože jsi třikrát za sebou nenastoupil, za to se ti omlouvat nebudu. V té době tě lidé uráželi. Psali o tobě fakt hnusné věci, že já jsem byl ještě střídmý. To bys mohl zmlátit ¾ republiky…

A ty po mně chceš, abych se omluvil tvým fanouškům a tvé rodině za to, že jsi přišel do klece a jako hulvát mi vytrhnul mikrofon a řekl jsi tam ‚No já Bendu nevyzývám, jen bychom si to mohli dát.‘ Mimochodem, i tato věta, cos řekl, dává hrozný smysl…

Já jsem tě v kleci nazval hlupákem a bohužel, Alexi, zatím si i stojím, protože ty ses tam tak zachoval. Já se ti absolutně nemám za co omlouvat. Ty jsi tam přišel, něco jsi vyvolal, zaútočil jsi na mě a já ti na to řekl, že jsi se zachoval jako hlupák… To je to tak hrozný, že se přes to nedokážeš přenést?“

Očividně ne…

„Přes hodinu jsi o mně mluvil v podcastu, že to nedokážeš skousnout. A přitom já jsem si nezačal… Za co se ti já mám omlouvat? Že jsem tě v kleci nazval hlupákem, jelikož si tam přijdeš a jako profík vyzveš amatéra, který se bojovým sportům věnuje 4 a půl měsíce? Ano, za tuhle danou věc jsi pro mě hlupák.

Já se ti nemám za co omlouvat a ani se ti neomluvím. Věř mi, že kdybych měl nějaký důvod se ti omluvit, tak to udělám. Ale já ho nemám.

Pokud máš ale citlivou ženu a děti, takže ve výsledku to, že jsem o tobě v té kleci řekl, že jsi hlupák, se jich mohlo dotknout, tak ok. Velice rád je kontaktuji a jim se omluvím. Jim ano, protože oni s tím nemají nic společného a pokud je to urazilo, jim se omluvím. Ale neomluvím se jak tvým fanouškům, tak ani svým fanouškům,“ uzavřel Benda.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!