Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Česko
  • Boráros bude bojovat o přežití v drsné reality show Survivor! Moderátorem bude šéf OKTAGONu Novotný
gabor boraros reality show

Boráros bude bojovat o přežití v drsné reality show Survivor! Moderátorem bude šéf OKTAGONu Novotný

Organizaci OKTAGON MMA sice čeká na začátku příštího roku menší oddych, protože první turnaj odpálí až na konci února v O2 areně, ale to rozhodně neplatí pro jejího šéfa Ondřeje Novotného, kterého žádné volno nečeká. Ba naopak, je před ním další velká výzva, protože bude součástí reality show SURVIVOR, kde bude soutěžit i zápasník Gábor Boráros.

Ondřej Novotný bude celou reality show moderovat. O přežití bude bojovat celá řada známých tváří z české a slovenské scény. Nás asi nejvíce zajímá Gábor Boráros, který patří k nejpopulárnějším MMA zápasníkům u nás.

Dále se v soutěži představí největší slovenský influencer Daniel “GoGo” Štrauch, vítěz 12. ročníku reality show Farma Xenia Gregušová, fotbalista a účastník reality show Love Island Nathan Christián Dzaba a úspěšná sportovkyně, čtrnáctinásobná mistryně světa v karate Veronika Havlíková.

Z českých osobností výzvu přijali herec Vojtěch Drahokoupil, herečka Iva Pazderková, youtuberka Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol, moderátor Tomáš Zástěra, finalistka kuchařské soutěže MasterChef Česko Ta Thuy Dung alias Chili, herečka a zpěvačka Barbora Jánová a model Matěj Paprčiak.

Soutěžící se budou muset vypořádat nejen se svými soupeři, ale i drsnou tropickou džunglí, nedostatkem jídla, fyzicky náročnými úkoly a také sami se sebou. Aby přežili, budou si muset postavit vlastní bezpečný přístřešek, zajistit si jídlo a vodu, naučit se rozdělávat a udržovat oheň. Na konci náročné bitvy, která vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání a taktické myšlení, čeká na vítězného ostrovana obrovská úleva a pohádková výhra 100 000 eur.

První díl bude k vidění v exkluzivním třídenním předstihu, a to v pondělí 10. ledna 2022 na VOYO a 11. ledna na TV Nova. Nechme se tedy překvapit, jak se s touto výzvou Gábor a Ondra poperou.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin