top fight logo export web
gabor boraros oktagon zapas

Boráros má působivou jen fyzickou stránku, dovednosti jinak žádné, líčí soupeř

Anglický protivník James Lewis vnímá Gábora Borárose pouze jako člověka, který si jednou spletl cestu a místo do fitka zabloudil do MMA klece.

Boráros se aktuálně nese na vlně tří proher a aby tuto nepříznivou bilanci konečně prolomil, dostal papírově snazšího soupeře.

Lewis tuto roli outsidera sice přijal, ale když si začal svého slovenského protivníka blíže studovat, tak došel k závěru, že nějaké papírové předpoklady mluví úplně z cesty. „Však tento člověk vůbec nic neumí!“ došel k názoru.

„Původně jsem Gábora neznal. Přijal jsem ho na doporučení trenéra, který mi řekl, abych nekoukal na to, že budu v tomto duelu outsider. A měl pravdu. Co jsem si Gábora nastudoval, jsem opravdu nadšený, že jsem na tuto bitvu kývl,“ prozradil dobře naladěný britský bijec.

Gabor Boraros oktagon 27

„Ve svém soupeři vidím pouze chlápka z fitka, který má však nulové MMA dovednosti. Předčím ho naprosto ve všech ohledech. Neumím si představit, že by proti mně v postoji měl nějakou šanci. A pokud to vezme na zem, tak mu nasadím submisi,“ líčí Lewis svůj plán.

„Řekl bych o sobě, že jsem pro tuto kartu černým koněm. Lidé mě neznají, a tak nevědí, co ode mě mohou očekávat. Gábora respektuji za tu tvrdou dřinu, ale nemyslím si, že má nějakou šanci mě porazit,“ zhodnotil Lewis svůj zápas z turnaje Oktagon 35, kterého se dočkáme 17. září.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!