top fight logo export web
marhansky novotny mma konkurence

Boris Marhanský: Špinavé praktiky Oktagonu připomínají 90. léta

Boris Marhanský, promotér a majitel organizace Real Fight Arena, se tentokrát opět vyjádřil na adresu Oktagonu, který prý dělá schválnosti a snaží se škodit konkurenci.

Společnost Real Fight Arena má za sebou už dva turnaje, které sklidily obrovský úspěch. Diváci a promotéři si nemohou vynachválit nový koncept, který těží ze zkušeností Marhanského pořádat různé festivaly a hudební akce.

To však dobře vnímá i konkurenční Oktagon, kterému RFA přetáhlo několik hvězd. Velkou ztrátou byl třeba Leo Brichta, jenž si své nové angažmá, co se týče financí, nemůže vynachválit. A tak tu máme boj dvou velkých jmen, co chtějí ovládnout československý rybníček.

RFA plánovalo turnaj v Košicích, a dokonce už měli podepsanou rezervaci haly, jenomže… „Že dávají ve stejné termíny i své turnaje, to už jsem si zvykl, ale nedávno mi volalo vedení košické haly a řekli mi, že musí dát přednost konkurenci. Že prý jsou na ně tlaky a neustále jim Oktagon volá. Prý nám musí vypovědět smlouvu. Že my tam turnaje dělat nebudeme.“

Rozhořčený Boris také zmínil, že jim byla nabídnuta nová rezervace haly až na rok 2023, což považuje ze fail a praktiky Oktagonu řadí do devadesátých let. Prý chce vybudovat organizaci, která nebude preferovat zápasníky a neustále řešit sporné, možná až ovlivněné zápasy.

Oktagon, jak už bývá zvykem, o tomto dění mlčí a zatím se nevyjádřil. Tahá táta MMA Novotný za nitky a snaží se znechutit nové organizaci své působení?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!