Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Box Lucerna: Fight card, informace, live stream a výsledky

Jubilejní desátý ročník Lucerna Boxing je tady! Můžeme se těšit na profesionální zápasy v boxu a také K1. Datum je jasný a každý rok je stejný. Už 30. prosince se opět naplní sál v Lucerně. Tentokrát se nám předvede i Jakub Štáfek, Lavi z Vyšehradu, který si dal výzvu v podobě boxerského zápasu. Promotér Matouš Rajmont neváhal a známého herce na fight card zařadil.

Lucerna Box – Informace

Velký sál v Lucerně se už 30. prosince může těšit na boxerský ring. Na tento galavečer si půjde vsadit u Fortuny a Tipsportu. Akce je unikátní tím, že se jedná o jubilejní desátý ročník. Galavečer se nese v duchu třicátých let a podle toho volí návštěvníci druh oblečení. Součástí večera bude uvedení boxerských osobností do síně slávy.

Uvidíme celkem jedenáct zápasů v podobě K-1, Muay Thai a samozřejmě boxu.Právě v tom se nám představí Jakub Štáfek. Nebude chybět ani souboj o mistrovský pás. Hlavní zápas obstará duel Uku Jürjendal vs. David Vinš, zajímavým boxerským duelem je i Michal Dufek vs. Martin Parlagi. Prvně jmenovaný to bude mít velice těžké. Šanci dostal i hříšník scény Robert Hopp, kterého přijede prověřit hvězda ze Slovenska – Robert Rácz.

Lucerna Box – Fight card

OPEN FIGHTS (začátek 18:30)
Box, -81kg (4x 3min.) Michal Knápek vs. Bohuslav Jano
Box, -86kg (4x 3min.) Jakub Štáfek (Lavi) vs. Štěpán Vrba
MAIN CARD (začátek 19:05)
K-1, -65kg (3x 3min.) Luděk Greguš vs. Dominik Antl
Thai Box, -70kg (3x 3min.) Josef Vít vs. Juraj Vozár
Box, +91kg (4x 3min.) Daniel Škvor vs. Petr Fröhlich
K-1, -72,5 kg (3x 3min.) Vladimír Říha vs. Denis Farkaš
Box, -91kg (6x 3min.) Václav Pejsar vs. Radek Glessmann
Box, -75kg (4x 3min.) Robert Rácz vs. Robert Hopp
Thai Box, -71kg (3x 3min.) Jan Rudolf vs. Jan Pajtaš
Box TITLE FIGHT, -63,5kg (10x 3min.) Michal Dufek vs. Martin Parlagi
K-1 TITLE FIGHT, +91kg (3x 3 min.) Uku Jürjendal vs. David Vinš

Lucerna Box – Vstupenky

Vstupenky na galavečer Lucerna Box si můžete koupit přes Ticketportal. Ty seženete od 390 Kč. Pokud nestačí obyčejné vstupenky, pak jsou tu pro vás VIP, které mají hodnotu 1 000 Kč. O Lucernu je každým rokem zájem, tudíž je dost možné, že bude opět vyprodáno.

Lucerna Box – Sledovat online stream živě

Hlavním mediálním partnerem je Nova Sport 1. Můžeme se tedy těšit na přímý přenos, který nám poskytne tato televize. Stream bude i na internetu online.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin