Top-Fight.cz - bojové sporty

Na konci února probíhala v Ústí nad Labem akce Save Boxing, kterou pořádal legendární boxer Lukáš Konečný. Té se zúčastnil ve svém debutu v boxu i Mawar Růžička, kterého mimochodem čeká také na turnaji OKTAGON 22 MMA premiéra.

Mawar byl velmi nespokojený s výsledkem svého zápasu, protože mu rozhodčí přisoudili remízu. Dokonce pořadatele nařknul z toho, že ho o výhru okradli. Co na to Konečný?

„My nerozhodujeme zápasy podle jména. Tady prostě šli dva debutanti proti sobě. Na jedné straně sportovec známý, ale z jiného sportu. Na straně druhé kluk, který boxoval soutěžní zápas naposledy před několika lety. Zápas byl velmi pěkný a vyrovnaný. Už od začátku byla vidět nezkušenost obou kluků a spousta drobných chyb. I komentátoři duelu zápas označili jako remízový. Stejně tak i dva bodoví rozhodčí a jeden dokonce viděl Růžičku prohrát. Udělejte si obrázek sami. Mimochodem rád klukům nabídnu prostor pro odvetu! A klidně rovnou na šest kol,” vysvětlil Lukáš Konečný.

Tadeáš Růžička si však stojí za svým a myslí si, že zvítězil.

„Okradli mě. Ti boxeři nesnáší kluky z jiných sportů. Už od vážení jsme hrozně dostávali pohledy a bídu. Zápas jsem vyhrál a měl jsem ho vyhrát, ale dali mi remízu. Původní plán byl udělat skóre v profi ringu, to se mi teď zkurvilo. MMA je stejně priorita.”

Myslíte si, že se Mawar zlobí oprávněně?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email