top fight logo export web
76e1c2c5a627b054912d87af774e9c973bc6306b

Bud Spencer nešel pro ránu daleko, Carlo Pedersoli se bude snažit o to samé!

Zarostlého chlapíka s břichem, který ve svých filmech nešel pro ránu daleko, netřeba představovat, ano je to Bud Spencer – vlastním jménem ale Carlo Pedersoli. A jméno Carlo Pedersoli – figuruje i na seznamu zápasníků, kteří budou v Praze bojovat na galavečeru UFC.

Carlo Pedersoli se bude snažit o KO

Shoda jmen není náhodná, Pedersoli je vnukem slavného herce. Jenže se ve filmech, ale v kleci. Děda mu fandil, když ještě žil. Bohužel pražský turnaj neuvidí, zemřel před třemi lety. „Měli jsme k sobě blízko, byl mým vzorem snad ve všem. Mé zápasy vždy sledoval v televizi a hodně to prožíval,“ říká Carlo Pedersoli nejmladší.

Pedersoli nezděli po dědovi herecký talent, sportovní ale ano. Slavný herec byl totiž i výjimečný sportovec, v plavání dokonce reprezentoval Itálii dokonce na olympiádě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!