top fight logo export web
54be301259cf3ba7e7d1a8ddcec134d4131c7c99

Byl oznámen druhý ženský zápas na UFC v Praze, uvidíme Veronica Macedo vs. Gillian Robertson

Lucie Pudilová proti Liz Carmouche nebude jediným ženským zápasem na UFC Praha. Organizace odkryla karty a přidala do ohně další duel. Můžeme se těšit na zajímavý fight Veronica Macedo vs. Gillian Robertson!

Byl oznámen druhý ženský zápas na UFC v Praze

Veronica Macedo preferuje zem, takže je jasné, kam se její pozornost bude upínat. Jasným důkazem toho je, že vlastní černý pásek v Taekwondu a hnědý v Jiu-Jitsu. Nejmladší ženská bojovnice UFC se představila fanouškům dvakrát, vždy ale odešla poražena. 

Její soupeřka Gillian Robertson je přesný opak. Nedělá jí problém boj v postoji a na zem se příliš nehrne. Nezaostává ale ani v Jiu-Jitsu, kde vybojovala fialový pásek. V samotných kláních se jí pak daří o dost lépe, má za sebou tři bitvy, z toho dvě vítězné. Favorit samotného duelu je už teď jasný. Jaké kurzy nám přinesou sázkové kanceláře?

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.