top fight logo export web
54be301259cf3ba7e7d1a8ddcec134d4131c7c99

Byl oznámen druhý ženský zápas na UFC v Praze, uvidíme Veronica Macedo vs. Gillian Robertson

Lucie Pudilová proti Liz Carmouche nebude jediným ženským zápasem na UFC Praha. Organizace odkryla karty a přidala do ohně další duel. Můžeme se těšit na zajímavý fight Veronica Macedo vs. Gillian Robertson!

Byl oznámen druhý ženský zápas na UFC v Praze

Veronica Macedo preferuje zem, takže je jasné, kam se její pozornost bude upínat. Jasným důkazem toho je, že vlastní černý pásek v Taekwondu a hnědý v Jiu-Jitsu. Nejmladší ženská bojovnice UFC se představila fanouškům dvakrát, vždy ale odešla poražena. 

Její soupeřka Gillian Robertson je přesný opak. Nedělá jí problém boj v postoji a na zem se příliš nehrne. Nezaostává ale ani v Jiu-Jitsu, kde vybojovala fialový pásek. V samotných kláních se jí pak daří o dost lépe, má za sebou tři bitvy, z toho dvě vítězné. Favorit samotného duelu je už teď jasný. Jaké kurzy nám přinesou sázkové kanceláře?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!